20.4 C
Starachowice
sobota, 8/08/2020
Strona główna Aktualności Gmina Brody zakończyła rok szkolny

Gmina Brody zakończyła rok szkolny

Ze względu na pandemię koronawirusa przez ostatnie 3 miesiące dzieci uczył się zdalnie z domowego zacisza, z tego też powodu nie odbyło się tradycyjne zakończenie roku, nie było uroczystych szkolnych akademii. 

Założenie było takie, że świadectwa będą wydawane na świeżym powietrzu, w miarę możliwości, a uczniowie będą je odbierać w małych grupach.  Tak było w gminie Brody, w takiej formie rozdano również nagrody Wójta Gminy Brody, otrzymali je uczniowie, którzy osiągnęli w roku szkolnym 2019/2020 najwyższe noty w nauce i zachowaniu, a także finalistki konkursu z języka polskiego.

Podziękowania za wzorową pracę dydaktyczno-wychowawczą otrzymali nauczyciele wyróżnionych uczniów, a rodzice listy gratulacyjne. Uczniowie otrzymali upominki i nagrody rzeczowe.

Na liście nagrodzonych uczniów znaleźli się: Emilia Bernat (kl. VIII) z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Adamowie – (wychowawca Iwona Kozdęba), Adriana Klepacz (kl. VI) ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Brodach (wychowawca Dorota Margula), Julia Krzowska Publicznej Szkoły Podstawowej w Dziurowie (wychowawca Karolina Piotrowska), Iga Dębniak i Zofia Szczepanik (kl. VIII) z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krynkach (wychowawca Iwona Łata), Zuzanna Dymińska (kl. VIII), Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipiu (wychowawca Artur Ciura), Katarzyna Niewczas (kl. VIII), Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubieni (wychowawca Zbigniew Śliwa), Krzysztof Prokop (kl. V) z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudzie (wychowawca Dorota Strojna-Imos), Mikołaj Pasieka (kl. VII) uczeń  Zespołu Placówek Oświatowych w Stykowie (wychowawca Danuta Turek), Antonina Rakoczy (kl. VI) z Publicznej Szkoły Podstawowej w Stawie Kunowskim, (wychowawca Jolanta Kosowska), Amelia Wiśniewska (kl. VIII) – Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudniku (wychowawca Aneta Szwugier).

Julia Krzowska i Amelia Samiec,uczennice klasy VIII Publicznej Szkoły Podstawowej w Dziurowie zostały otrzymały nagrodę wójta za tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym  organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Kielcach. Wychowawczyni Grażyna Wasil nie kryła dumy.

Wszyscy uczniowie, pracownicy i rodzice przyjęli gratulacje i życzenia udanych i zdrowych wakacji.

[new_comments]
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Rekord zakażeń w Polsce

809 nowych infekcji w Polsce to rekord zachorowań od początku pandemii. W województwie świętokrzyskim zachorowania wciąż trzymają niezbyt wysoki poziom, zgodnie z informacjami przekazanymi...
0
Dodaj komentarzx
()
x