-10.6 C
Starachowice
niedziela, 17/01/2021
Strona główna Aktualności Medale naszych akrobatów

Medale naszych akrobatów

Podopieczni szkoły gimnastyki i akrobatyki Akro Star wzięli udział w Ogólnopolskich Zawodach Gimnastycznych on-line, organizowanych przez Akademię Gimnastyki i Gym-Team Miczajka i mogą pochwalić się nie lada sukcesami!

Młodzi akrobaci nie próżnowali w czasie pandemii i trenowali w warunkach domowych, cztery razy w tygodniu. Szkoleniowcy z kolei konsultowali swoich podopiecznych poprzez internetowe kamery. W ten sposób przygotowywali się do udziału w zawodach, w których udział wzięło osiemnastu zawodników i zawodniczek. Aż ośmioro z nich uplasowało się w pierwszych szóstkach swoich kategorii i poziomów trudności. W kategorii wiekowej 2013-2011 r. pierwsze miejsce zajęła Kornelia Surdy (2011 r.), której układ, spośród wszystkich przygotowanych przez podopiecznych Akro Star, otrzymał najwyższą notę. Uzyskała także drugi wynik spośród wszystkich startujących w zawodach. Drugie miejsce w tej samej kategorii wiekowej zdobyła Natalia Chmielewska (2012 r.), trzecie przypadło w udziale 5 -letniej Emilii Bębas – najmłodszej zawodnicze turnieju, która konkurowała nawet z 9-latkami. Czwarta lokata to wynik Alicji Oziębłowskiej (2013 r.) a szóste miejsce zajął Dawid Venter (2013 r.). Wśród akrobatów urodzonych w latach 2010-2007 roku natomiast czwartą lokatę uzyskała Nikola Bębas (2009 r.), tuż za nią na piątym miejscu uplasowała się Magdalena Chmielewska (2009 r.) a szóste miejsce przypadło w udziale Nikoli Dragiel (2008 r.)

– Wszystkim startującym gratulujemy występu, sportowych charakterów i życzymy powodzenia na kolejnych startach! Dla nas tegoroczny sezon startowy niestety został „ucięty” w marcu. W tym sezonie nasza szkoła zdobyła 37 medali na zawodach szczebla wojewódzkiego i ogólnopolskiego, a ten start dopełnił pulę do okrągłości – 40 medali dla zawodniczek i zawodników szkoły AKRO STAR. Każda godzina spędzona na sali, każdy trening domowy i każdy start na zawodach sprawia, że historię tego sportu w tym regionie i szkoły AKRO STAR tworzymy tu i teraz – wszyscy razem – mówi Anna Chruścielewska.

Do gratulacji przyłącza się również GAZETA.

Emilia Bębas

Natalia Chmielewska

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x