16.1 C
Starachowice
środa, 5/08/2020
Strona główna Aktualności Koronawirus w komisji wyborczej

Koronawirus w komisji wyborczej

Z redakcją Gazety skontaktował się jeden z czytelników, z prośbą o potwierdzenie informacji dotyczącej zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród członków jednej z komisji wyborczych w Starachowicach. 
Zapytaliśmy w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, czy podczas pierwszej tury wyborów prezydenckich doszło do zachorowania? Jak informuje dyrektor placówki, Ewa Dróżdż:
– (…) w wyniku prowadzonego dochodzenia epidemiologicznego stwierdzono, że jedna osoba pracującą w komisji wyborczej na terenie miasta jest bezobjawowo zakażona koronawirusem, wszyscy członkowie komisji wyborczej zostali objęci kwarantanną i wyznaczeni do pobrania wymazów w kierunku zakażenia koronawirusem.
Czytelnik w rozmowie z Gazetą wskazał, że chodzi o  komisję przy ulicy Żeromskiego. Tej informacji nie potwierdził Sanepid. Będziemy przyglądać się sprawie.
[new_comments]
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Świętokrzyskie: potwierdzono 2 nowe zakażenia i 8 ozdrowień

Ministerstwo Zdrowia w piątkowym (31 lipca) komunikacie poinformowało o 657 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 7 osób w Polsce. Zgodnie z informacjami przekazanymi...
0
Dodaj komentarzx
()
x