1.7 C
Starachowice
piątek, 22/01/2021
Strona główna Aktualności Sportowa rywalizacja na kortach

Sportowa rywalizacja na kortach

Bardzo wysoki poziom prezentowali uczestnicy pierwszego z pięciu turniejów cyklu Grand Prix Debla AS Tenis, jaki odbył się 5 lipca br. na starachowickich kortach.

Udział wzięły pary ze Starachowic, Kielc, Jędrzejowa i Skarżyska. Turniej wygrał „nasz” Kamil Wrona, który w parze wraz z Tomkiem Banasiewiczem pokonali kielecką parę: Krzysztof Mańkowski – Wiesław Stepniak. Na półfinale udział zakończyły też dwie pary ze Starachowic, tj. Jacek Rejczak – Tomek Banasik i Sylwek Urban – Tomek Czepel. Następny turniej z cyklu odbędzie się 26 lipca br. Start o godzinie 8.00.

W decydującą fazę wkraczają też rozgrywki Ligi As Tenis, w których bierze udział 24 graczy. Rozegrano dotychczas ponad 20 meczy. Jednym z najbardziej emocjonujących spotkań, na wysokim poziomie, był niezwykle zacięty pojedynek, w którym Piotr Kurowski pokonał Jarka Wronę 3:6; 6:4; 10:5. Aktualnym liderem rozgrywek jest Sylwester Urban, który odniósł do tej pory 5 zwycięstw, nie przegrywając żadnego meczu.

-Bieżące informacje i zdjęcia z wydarzeń tenisowych można śledzić na Facebook na stronie AS TENIS, gdzie są zamieszczane relacje. Zapraszamy również do oglądania i dopingowania meczy  na żywo z „klimatycznego tarasu” pod sosnami. Rezerwacji można dokonywać zarówno telefonicznie 663 02 02 03  lub przez internet FB As Tenis – mówi Adam Sulasz.

Poprzedni artykułPodsumowują kampanię wyborczą
Następny artykułCzy wiecie, że…
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x