20.4 C
Starachowice
sobota, 8/08/2020
Strona główna Aktualności Będzie kanalizacja

Będzie kanalizacja

Firma Nowak Budownictwo Sp. z o.o. zajmie się budową sieci kanału sanitarnego przy ul. Młyńskiej w Parszowie. Zakończenie inwestycji planowane jest na 30 września 2020 r.

Przetarg dotyczący budowy sieci kanalizacyjnej, mającej na celu zagwarantowanie podłączenie do kanału sanitarnego kilku gospodarstwom domowym w Parszowie przy ul. Młyńskiej, które jako nieliczne nie zostały jeszcze podłączone do kanału sanitarnego, gmina ogłosiła 4 marca br. Wpłynęło 8 ofert a najkorzystniejszą wybrano w toku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na budowę sieci kanału sanitarnego przy ul. Młyńskiej. Jak podaje portal www.wachock.pl, zadanie obejmuje m.in.: wykonanie przewodu kanalizacyjnego o długości około 330 m, studnie kanalizacyjne, wymianę gruntu, przywrócenie do stanu pierwotnego terenu w rejonie prowadzonych robót, próbę szczelności czy obsługę geodezyjną. Zajmie się tym firma Nowak Budownictwo Sp. z o.o. z Marcinkowa, która spełniła wszystkie warunki zamówienia oraz uzyskała największą ilość punktów.

[new_comments]
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Rekord zakażeń w Polsce

809 nowych infekcji w Polsce to rekord zachorowań od początku pandemii. W województwie świętokrzyskim zachorowania wciąż trzymają niezbyt wysoki poziom, zgodnie z informacjami przekazanymi...
0
Dodaj komentarzx
()
x