-1.2 C
Starachowice
środa, 2/12/2020
Strona główna Aktualności Koronawirus w starachowickiej KPP

Koronawirus w starachowickiej KPP

U jednego z funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach potwierdzono zakażenie koronawirusem. Jednostka zareagowała natychmiastowo i podjęła współprace ze służbami sanitarnymi. Mężczyzna przebywa obecnie w szpitalu.
Funkcjonariusz, w związku z niepokojącymi objawami zgłosił się do lecznicy w tym tygodniu. Tam badanie na koronawirusa dało wynik pozytywny, mężczyzna pozostał więc w szpitalu. Władze jednostki, w związku z tą sytuacją natychmiastowo podjęły współpracę ze służbami sanitarnymi. Ustalono także, że policjant ostatni raz na służbie był tydzień temu, a do zakażenia nie doszło najprawdopodobniej w związku ze służbą. Dwunastu policjantów, którzy mogli mieć kontakt z chorym poddano kwarantannie. Wszyscy czują się dobrze.  -Bezpieczeństwo mieszkańców na terenie powiatu starachowickiego jak i funkcjonowanie jednostki nie są zagrożone. Dbając o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, zalecamy ograniczenie osobistych wizyt w jednostce Policji. Przypominamy, że do Państwa dyspozycji pozostają numery telefonów bądź kontakt mailowy z policjantami. Możliwe jest również przesłanie zgłoszenia pisemnie (nie dotyczy sytuacji nagłych) oraz kontakt z dzielnicowym za pomocą aplikacji mobilnej „Moja Komenda” – mówi oficer prasowy tut. KPP, sierż. szt. Paweł Kusiak. – Pragniemy zapewnić, że bezpieczeństwo mieszkańców jak i funkcjonowanie jednostki nie są zagrożone. Przypominamy, że do Państwa dyspozycji są numery telefonów bądź kontakt mailowy z policjantami. Tel. 47 8043 205, lub 47 8043 200,  mail: starachowice@ki.policja.gov.pl  – dodaje funkcjonariusz.
Poprzedni artykułZ pomocą dla DPS-u
Następny artykułBez podwyżek w PKC?
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Koronawirus: prawie 300 zakażeń i aż 25 zgonów w województwie

Ministerstwo Zdrowia w środowym (2 grudnia) komunikacie poinformowało o 13 855 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 609 osób (89 osób zmarło z powodu...
0
Dodaj komentarzx
()
x