17.4 C
Starachowice
czwartek, 6/08/2020
Strona główna Aktualności Horoskop dla Ciebie

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Nie odrzucisz zaproszeń na ciekawe spotkania, a życie domowe stanie się lżejsze i bardziej przyjemne. Unikaj jednak plotkarzy, bo niesprawdzona wiadomość może cię zdenerwować. Na szczęście wszystko się szybko wyjaśni, ale co przeżyjesz, to twoje. Znajdziesz ciekawe oferty. Dzięki nim trzeba będzie trochę pozmieniać plany, ale się opłaci pod względem finansowym, jak i przygód, które możesz przeżyć oraz wrażeń, jakie staną się twoim udziałem.

                           

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

         Lepiej skup się na pracy i wykonywaniu obowiązków, a nerwy trzymaj na wodzy. Naprawiaj relacje ze znajomymi, kolegami i koleżankami. Ktoś, kto będzie wytykał twoje błędy, sam ma do ciebie interes i zechce poprosić o poradę lub wsparcie. Zawrzesz sojusze z Lwem oraz Strzelcem. Mogą cię zainteresować zagadki i tajemnice. Dzięki nim rozwiniesz nowe zainteresowania. Częściej chodź na spacery w miejsca, gdzie jest dużo zieleni.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Ktoś bliski będzie ciągle narzekał, że nie ma szczęścia w pracy, do pieniędzy i że ma słabszą formę. Trzeba będzie wysłuchać i pocieszać, ale i tak przy nim wypoczniesz. Zamiast robić remont, brać się za przemeblowania lub sprzątać, lepiej iść na basen. Unikaj także wydatków pod wpływem impulsu, bo potem będziesz zły sam na siebie. W związkach zapanuje miłość i zgoda. Staraj się nikomu nie zwierzać, bo możesz trafić na plotkarza.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Warto odważnie zaczynać nowe sprawy, planety teraz sprzyjają interesom, pracy i zakupom. Nie oglądaj się na zaszłości i stare uprzedzenia, ale z podniesioną głową patrz przed siebie. A tam czekają cię same sukcesy oraz ciekawi ludzie, którzy lubią z tobą rozmawiać i cię szanują. Zainteresuj się sprawami sąsiadów i przyjaciół, ale nie przejmuj się za bardzo ich porażkami. Pomagaj, wspieraj, lecz nie przeżywaj za nich.                                                                                             

 

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

         Twoja kondycja i samopoczucie znacznie się poprawią. Już w godzinach porannych będziesz bardzo energiczny i to się nie zmieni do wieczora. Warto pomyśleć, jak tę energię spożytkować. Nie grożą ci żadne zdrowotne kłopoty ani życiowe zawirowania. W pracy i w domu będzie taki spokój, że aż… poczujesz niepokój. Nie ma się co przejmować kłopotami, które nie nadchodzą. Jedynie warto odwiedzić dentystę i na bieżąco pilnować wydatki.

  

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Dla twojego dobra zajmij się pracą i wypełnianiem obowiązków, a nie życiem innych. Oni sobie poradzą bez ciebie i bez twojego wtrącania się w ich sprawy. Usłyszysz parę miłych słów, ale dla ciebie liczą się teraz tylko czyny. Jesteś surowa i nieprzejednana w ocenach, co czasem wprawia cię w niezbyt dobry humor. Warto trochę wyluzować i spojrzeć na innych oraz na to, co się dookoła dzieje, z lekkim dystansem lub z przymrużeniem oka.

 

Waga (24 września – 23 października)

W tygodniu będziesz trochę zdenerwowana, przytłoczona nadmiarem spraw i obowiązków, ale w weekend się rozluźnisz. Spędzisz te parę dni tak, jak lubisz. Humor ci się poprawi i znów zechcesz zdobywać góry. Być może nawet dosłownie – zaczniesz planować lub wręcz organizować wycieczkę, o której marzysz. Samotni mogą poznać kogoś, kto sam nie wie, czego chce, ale znajdą sposób, jak go rozweselić i zaintrygować.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Nerwowy tydzień przed tobą. W pracy i w domu porozstawiasz wszystkich po kątach. Ale nikt nie będzie wiedział, czego chcesz. Zalecane są uspokojenie ducha oraz rozmowa. Wygospodaruj sobie trochę czasu na przyjemności. Koniecznie wybierz się na rowerową wycieczkę w miłym gronie, a jeśli lubisz gotować, to urządź sobie weekend kulinarny lub zorganizuj grilla. Wszyscy będą cię chwalić i komplementować.

 

 

 

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Problemy będą cię omijać, uspokoisz się i odzyskasz dobre samopoczucie. Zauważysz wokół siebie przyjaznych ludzi, a całkiem możliwe, że jedna z tych osób zacznie zabiegać o twoją przyjaźń. Planety zadbają o twoje dobre nastawienie do nowych relacji. Zaczniesz pomagać innym ludziom. Właściwa dieta, więcej snu, a mniej stresu, sprawią, że wystarczy ci sił na wszystko, co rozpoczniesz i czego się podejmiesz.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

       Poczujesz przypływ sił i optymizmu. Bardziej otworzysz się na ludzi, zaczniesz być przyjazny i wesoły, co sprawi, że ludzie poczują twoją odmianę i będą ci się zwierzać. Zyskasz wokół opinię doktora dusz, który każdemu doradzi i wesprze. Całkiem możliwe, że zadzwonisz do krewnych, których zaniedbałeś, i wreszcie się z nimi umówisz. Może nawet zaprosisz ich do siebie na wakacje, ale bardziej prawdopodobne, że ty się do nich wybierzesz.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

         Nie masz się co martwić o wakacje, bo już niebawem ktoś zechce ci zrobić niespodziankę i sam pobiegnie kupić bilety na wakacje lub wykupi wycieczkę. I to taką, o której od dawna marzyłeś. Pojawi się jeszcze więcej okazji do rozmów i wspólnego śmiania. Nabierzesz pewności siebie, a jeśli jesteś singlem, to poznasz kogoś, i to niedługo. Będziesz teraz trochę wrażliwszy i łatwo może cię rozboleć głowa, więc uważaj na słońce.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Ze wsparciem planet pozałatwiasz wszelkie zawodowe sprawy. Koniecznie znajdź chwilę na wytchnienie, bo możesz się stać niecierpliwy i nerwowy. Każdego dnia wygospodaruj czas na zajęcia, które lubisz, a poczujesz, że masz w sobie więcej werwy. Dbaj o równowagę w życiu emocjonalnym, o dobre relacje z sąsiadami, bo będą ci wkrótce szczególnie potrzebni. Jeszcze przed weekendem uda ci się wyjść z jakiejś trudnej sytuacji.

Georgina

[new_comments]
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Koronawirus: w Świętokrzyskiem odnotowano 7 ozdrowień i 3 nowe zakażenia

Ministerstwo Zdrowia w środowym (5 sierpnia) komunikacie poinformowało o 640 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 18 osób w Polsce. Zgodnie z informacjami przekazanymi...
0
Dodaj komentarzx
()
x