4.8 C
Starachowice
piątek, 22/01/2021
Strona główna Aktualności Policjanci z awansami

Policjanci z awansami

Podczas tegorocznych obchodów Święta Policji w Starachowicach 46 funkcjonariuszy otrzymało akty mianowania na wyższe stopnie służbowe. Nie zabrakło też podziękowań i życzeń dla wszystkich policjantów.

Obchody rozpoczęły się mszą świętą w kościele pw. Wszystkich Świętych w naszym mieście, koncelebrowaną przez ks. Łukasza Dybusa oraz kapelana starachowickich policjantów, ks. Andrzeja Kanię. Po nabożeństwie mundurowi zebrali się w sali im. Zdzisława Rachtana ps. „Halny” w Komendzie Powiatowej Policji w Starachowicach, gdzie zostały im wręczone akty mianowania policjantom na wyższe stopnie policyjne. W tym roku awans otrzymało 46 funkcjonariuszy. Obchodzących swoje święto policjantów przywitał gospodarz uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Starachowicach. nadkom. Paweł Szczepaniak, który podziękował wszystkim funkcjonariuszom za wzorową służbę, życząc jednocześnie powodzenia w dalszej realizacji  planów w życiu prywatnym i osobistym. Po uroczystej zbiórce udał się na cmentarz przy ul. Zgodnej w Starachowicach, gdzie uczcił pamięć trzech funkcjonariuszy Policji Państwowej.

Z okazji Święta Policji zespół redakcyjny GAZETY składa funkcjonariuszom KPP w naszym mieście najlepsze życzenia. Niech Wam się wiedzie!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x