20.4 C
Starachowice
sobota, 8/08/2020
Strona główna Aktualności Opłaca się mieszkać w gminie Brody

Opłaca się mieszkać w gminie Brody

Marzena Bernat – Wójt Gminy Brody wprowadza system ulg dla osób zamieszkałych na terenie gminy Brody. Symbolem tych zmian jest karta z chipem uprawniająca do dużych zniżek za usługi na terenie Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim.

Kartę można otrzymać za darmo, wystarczy złożyć wniosek w Urzędzie Gminy Brody. Jego wzór można pobrać w urzędzie (Biuro Obsługi Mieszkańca) oraz ze strony www.brody.info.pl. Wypełniony wniosek należy złożyć osobiście w urzędzie lub przesłać poprzez e-mail: gmina@brody.info.pl.

Osoby dorosłe mogą na czas nieokreślony i bezpłatnie otrzymać tę kartę w Urzędzie Gminy Brody. Osoby niepełnoletnie dopisane zostaną do kart rodziców lub opiekunów prawnych. Uprawnienia do korzystania z ulg otrzymają osoby widniejące w ewidencji systemu gospodarowania odpadami komunalnymi (osoby wpisane w deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi).

Ideę wprowadzenie karty mieszkańca zatwierdziła Rada Gminy w Brodach. Karta Mieszkańca Gminy Brody uprawnia do zniżek zawartych w cenniku:

W przyszłości, posiadacze kart płacić będą 50% taniej za parkingi w pobliżu centrum turystycznego. Do czasu otrzymania karty można korzystać ze zniżek na podstawie dowodu tożsamości – legitymacji szkolnej dowodu osobistego.

m.p.
[new_comments]
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Rekord zakażeń w Polsce

809 nowych infekcji w Polsce to rekord zachorowań od początku pandemii. W województwie świętokrzyskim zachorowania wciąż trzymają niezbyt wysoki poziom, zgodnie z informacjami przekazanymi...
0
Dodaj komentarzx
()
x