-1.2 C
Starachowice
środa, 2/12/2020
Strona główna Aktualności Odkryte, letnie baseny już czynne

Odkryte, letnie baseny już czynne

Od wtorku (28 lipca) starachowicki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza mieszkańców do korzystania z basenów letnich. Będą one czynne codziennie, od godz. 10.00 do 18.00 (otwarcie basenów jest uzależnione od warunków atmosferycznych).

– Do dyspozycji klientów udostępniamy basen o wymiarach 7,80m x 15,20 m x h 0,60 z przeznaczeniem dla dzieci oraz basen o wymiarach 12,70 m x 25,20 m x h 1,25 m z przeznaczeniem dla dorosłych. Bilety w cenie 10 zł – osoby dorosłe; 5 zł – osoby do 18 roku życia, osoby z 1 stopniem niepełnosprawności. Dzieci do 3 lat – bezpłatnie. Bilety będą do nabycia w kasie letnich basenów. Taras basenów ma specjalny pomost dla osób niepełnosprawnych – informuje Sławomir Nojek, dyrektor MOSiR.

Na basenach obwiązywać będą obostrzenia sanitarne związane z pandemią koronawirusa.

  • Należy zachowywać dystans społeczny i minimalną odległość od osób postronnych zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa na całym obszarze obiektu, także podczas kąpieli w wodzie, jak również w czasie oczekiwania na wejście na teren basenów (z wyłączeniem osób wspólnie zamieszkujących).
  • Unikać zatłoczonych miejsc lub zgromadzeń na terenie basenów letnich oraz stosować środki ochrony zgodnie z regulacjami obowiązującego prawa.
  • Zaleca się szczególnie staranne zasłanianie ust i nosa (z użyciem chusteczki) podczas kaszlu i kichania. A także szczególną dbałość o higienę rąk – częste mycia rąk wodą z mydłem oraz/lub ich dezynfekcja, po skorzystaniu z toalety, także po kontakcie z wszelkimi powierzchniami.
  • Należy zachowywać czystość w otoczeniu, wyrzucać odpady do właściwych pojemników. Nie należy korzystać z obiektów przypadku złego samopoczucia i podwyższonej ciepłoty ciała, infekcji oraz objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Koronawirus: prawie 300 zakażeń i aż 25 zgonów w województwie

Ministerstwo Zdrowia w środowym (2 grudnia) komunikacie poinformowało o 13 855 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 609 osób (89 osób zmarło z powodu...
0
Dodaj komentarzx
()
x