20.4 C
Starachowice
sobota, 8/08/2020
Strona główna Aktualności Hala produkcyjna wybudowana

Hala produkcyjna wybudowana

– Jestem dumna z tego, że otwieramy halę, która przyczyni się do powstania nowych miejsc pracy na terenie gminy. Dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyliście i że nie wątpiliście w to, że zrobię wszystko, by powstały tu nowe miejsca pracy – mówiła podczas uroczystego wystąpienia wójt gminy Brody, Marzena Bernat. 

W hali wybudowanej w Stykowie produkowane będą naczepy samochodowe do przewozu zwierząt. W uroczystości oddania obiektu firmy „Zapała” udział wzięli: wójt gminy Marzena Bernat, Łukasz Wrona – główny wykonawca z żoną Anną, Kazimierz Pocheć – kierownik budowy. Hale z dumą pokazywał właściciel firmy – Zdzisław Zapała z żoną Jolantą oraz ich synem i zastępcą prezesa – Jarosławem Zapałą. Pracowników firmy reprezentowała Aneta Niekłań. Obiekt poświęcił ks. Zbigniew Stanios – kustosz sanktuarium w Kałkowie – Godowie. On również pogratulował właścicielowi firmy.

– Ludziom trzeba pokazywać inny świat. Nie chodzi tylko o dawanie pracy, ale i świadectwa, takiego jakie daje rodzina Zapałów – powiedział kustosz sanktuarium.

Natomiast wójt Marzena Bernat przekazała prezent, sadzonkę metasekwoi.

AnetaM
Poprzedni artykułDzień tygrysa
Następny artykułCodzienny raport
[new_comments]
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Rekord zakażeń w Polsce

809 nowych infekcji w Polsce to rekord zachorowań od początku pandemii. W województwie świętokrzyskim zachorowania wciąż trzymają niezbyt wysoki poziom, zgodnie z informacjami przekazanymi...
0
Dodaj komentarzx
()
x