10.2 C
Starachowice
niedziela, 27/09/2020
Strona główna Aktualności Fotobabki w plenerze 

Fotobabki w plenerze 

Jedną z inicjatyw starachowickiego Parku Kultury są zajęcia fotograficzne. Foto pracownię prowadzi znana i lubiana malarka rzeczywistości – Katarzyna Gritzmann. Kto ją zna ten wie, że wiedza, dobry humor i ręka do ludzi to podstawa jej pracy.

Fotobabki to grupa osób 60 +, obecnie liczy sobie 6 osób. Fotografujące dziewczyny uczęszczają na  zajęcia fotograficzne kierowane do seniorów i pieczołowicie zdobywaną tam wiedzę sprawdzają potem w plenerze. Po zajęciach zdjęcia są omawiane. Ostatnie plenerowe zajęcia odbyły się w lipcu, dziewczyny popędziły do Świśliny i tam, w cudownych okolicznościach przyrody, wśród malowniczych pół i łąk, zachwycały się światem.

Do grupy foto babek Katarzyna Gritzmann zaprasza również panów. Młodzież i osoby pełnoletnie również mogą dołączyć, ale do grup fotograficznych im dedykowanych.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

COVID-19: aktualne dane z regionu świętokrzyskiego

Ministerstwo Zdrowia w sobotnim (26 września) komunikacie poinformowało o 1584 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 32 osób w Polsce (miały choroby współistniejące). Zgodnie...
0
Dodaj komentarzx
()
x