12.1 C
Starachowice
niedziela, 27/09/2020
Strona główna Aktualności Rusza kolejna edycja konkursu fotograficznego „Magia powiatu starachowickiego. Natura, kultura materialna, tradycje.”

Rusza kolejna edycja konkursu fotograficznego „Magia powiatu starachowickiego. Natura, kultura materialna, tradycje.”

Kolejny raz starachowiccy pasjonaci fotografii będą mogli się zmierzyć w boju na zdjęcia – Magia Powiatu wkracza na fotograficzne salony. 

Konkurs od lat cieszy się dużą popularnością wśród fotografujących miłośników naszego regionu, organizatorzy mają nadzieję, że w tym roku nadesłane fotografie również ukażą jego piękno i MAGIĘ.

Organizatorami są Stowarzyszenie Promocji Talentów przy Młodzieżowym Domu Kultury w Starachowicach, – Park Kultury w Starachowicach.  Nadsyłanie prac do 06. 11. 2020 r., wernisaż wystawy pokonkursowej oraz/lub wernisaż on-line 19. 11. 2020 r. Wystawa pokonkursowa oraz/lub wystawa on-line odbędzie się od 19. 11. 2020 r.

Konkurs ma charakter otwarty, a fotografie mogą być wykonywane dowolną techniką. Prace należy dostarczyć do Organizatora w formie drukowanej oraz dodatkowo w formie elektronicznej, każdy uczestnik może nadesłać do 6 prac. Cykl fotografii traktowany jako jedna całość winien być wyraźnie zaznaczony w karcie uczestnictwa, minimalny format nadsyłanych fotografii w formie drukowanej wynosi 21 x 30 cm. Organizatorzy zwracają uwagę, żeby nie oprawiać ani nie podklejać prac konkursowych. Każda praca drukowana musi być opisana na odwrocie wybranym przez autora GODŁEM i tytułem pracy, do prac należy dołączyć zaklejoną kopertę opisaną godłem wraz z podpisaną kartę uczestnictwa wg podanego wzoru. Prace drukowane wraz z kartą uczestnictwa należy nadesłać lub dostarczyć w sztywnych opakowaniach w terminie do 6 listopada 2020 roku na adres: Park Kultury w Starachowicach ul. Radomska 21 27 -200 Starachowice.

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania ze strony https://parkkultury.starachowice.eu/2020/08/07/konkurs-fotograficzny-magia-powiatu- starachowickiego/  .

Poprzedni artykułRekord zakażeń w Polsce
Następny artykułFotobabki w plenerze 
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

COVID-19: aktualne dane z regionu świętokrzyskiego

Ministerstwo Zdrowia w sobotnim (26 września) komunikacie poinformowało o 1584 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 32 osób w Polsce (miały choroby współistniejące). Zgodnie...
0
Dodaj komentarzx
()
x