10.2 C
Starachowice
niedziela, 27/09/2020
Strona główna Aktualności Poruszona losem szpitala - spieszy z pomocą!

Poruszona losem szpitala – spieszy z pomocą!

O kim mowa? Ano o Karolinie Szydełko, młodej siatkarce i niedawnej pacjentce Oddziału Urazowo-Ortopedycznego Centrum Pediatrii Zespolonego Szpitala Wojewódzkiego w Kielcach, gdzie trafiła po tym, jak została potrącona przez samochód. Teraz, poruszona losem oddziału i całej lecznicy, z wdzięczności za uratowanie jej życia i zdrowia chce pomóc. Jak?

Otóż, Karolina, która od ponad roku jest zawodniczką Międzyszkolnego Klubu Sportowego GALA Skarżysko-Kamienna, chce „wykorzystać” do tego swoją pasję. Wraz z drużyną ma w planach bowiem organizację I Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt, jaki ma odbyć się w Starachowicach. Wszystkie zebrane podczas imprezy pieniądze będą przeznaczone na wsparcie lecznicy, gdzie w ostatnim czasie przebywała Karolina.

-Wiem, jak odział wygląda od środka. Przeważnie pieniążki czy sprzęt przekazuje się na odziały onkologii, ale dzieci leżące ze złamaniami, które nie mogą podnieść się z łóżka też chcą fajnie spędzić ten dłużący się czas. W dobrych warunkach z dobrym sprzętem. Moim zdaniem, połączenie pasji z pomocą to najlepsze, co można zrobić w życiu, dlatego pomagajmy – pisze na portalu zrzutka.pl Karolina, która właśnie za pomocą tej platformy zbiera fundusze na organizację turnieju. Jak sama mówi, chce opłacić halę sportową z całym potrzebnym wyposażeniem, sędziów a także część zebranych środków przeznaczyć na nagrody dla uczestników. Cel „zrzutki” to 2 tys. zł a wszyscy, którzy chcą wesprzeć dziewczynę w jej działaniach ph. „Zaserwujmy Pomoc”, mogą dokonać wpłaty pod linkiem:

http://zrzutka.pl/wjjank

Karolina planuje także „otwarcie” facebook’owej licytacji. Ta forma pomocy jest w ostatnim czasie jedną z najbardziej popularnych w internecie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

COVID-19: aktualne dane z regionu świętokrzyskiego

Ministerstwo Zdrowia w sobotnim (26 września) komunikacie poinformowało o 1584 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 32 osób w Polsce (miały choroby współistniejące). Zgodnie...
0
Dodaj komentarzx
()
x