10.2 C
Starachowice
niedziela, 27/09/2020
Strona główna Aktualności Biegacze na medal!

Biegacze na medal!

Zawodnicy Ludowego Klubu Biegacza „Rudnik” znakomicie spisali się podczas niedzielnych (9 bm.) Mistrzostw Polski Seniorów i Weteranów, jakie odbyły się w Ludwikowicach Kłodzkich. Zespołowo zajęli trzecie miejsce!

Nie zabrakło także sukcesów indywidualnych. W wymagającym 10 – kilometrowym biegu na Wielką Sowę drugie miejsce i najlepszy wynik spośród wszystkich zawodników „Rudnika” uzyskał Sylwester Lepiarz. Czwarta lokata przypadła w udziale Piotrowi Jaśtalowi. Siódme miejsce w kategorii „Weteran M-55” zajął natomiast Sylwester Dudek, a końcowy wynik startującego w kat. M-35 Jacka Długosza to czwarta pozycja. Sukcesy odnosili także juniorzy. W kat. „Junior Młodszy M-16” na trzecim stopniu podium znalazł się Mikołaj Pawłoś a tuż za nim sklasyfikowano Krystiana Ślifierza. Warto dodać, że obaj biegacze po raz pierwszy pokonywali taki dystans w górach.

Zespołowo LKB „Rudnik” uplasował się ostatecznie na trzecim miejscu.

Gratulujemy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

COVID-19: aktualne dane z regionu świętokrzyskiego

Ministerstwo Zdrowia w sobotnim (26 września) komunikacie poinformowało o 1584 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 32 osób w Polsce (miały choroby współistniejące). Zgodnie...
0
Dodaj komentarzx
()
x