10.2 C
Starachowice
niedziela, 27/09/2020
Strona główna Aktualności Debata ogólnomiejska – Program Rozwoju Lokalnego

Debata ogólnomiejska – Program Rozwoju Lokalnego

Starachowice znalazły się wśród 54 miast z całego kraju, które mają szansę, przy wsparciu ekspertów ze Związku Miast Polskich, opracować wieloletni Program Rozwoju Lokalnego oraz otrzymać dofinansowanie z tzw. środków norweskich na działania inwestycyjne i społeczne ujęte w programie.

Serdecznie zapraszamy na debatę miejską dotyczącą Programu Rozwoju Lokalnego dla Starachowic. Celem spotkania jest przedstawienie i dyskusja nad silnymi i słabymi stronami miasta Starachowice oraz wypracowanie wizji miasta.

Udział mieszkańców w tym procesie jest niezwykle ważny, dlatego Państwa głos i udział w wydarzeniu będzie dla nas wielką pomocą.

Spotkanie odbędzie się 20 sierpnia 2020 roku, o godzinie 16:00 w sali Olimpia w Urzędzie Miejskim w Starachowicach.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Aby wziąć udział w debacie należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie Urzędu Miejskiego.

W dniach 26, 27 i 28 sierpnia na terenie miasta będą odbywać się spotkania dedykowane, skierowane dla młodzieży, osób z niepełnosprawnościami, przedstawicieli organizacji pozarządowych, seniorów, rodziców, nauczycieli.

Ideą spotkań jest zapoznanie uczestników z wynikami badań powstałych w procesie tworzenia Programu Rozwoju Lokalnego. Zgłoszeń na spotkania można dokonać wysyłając wiadomość, wyrażającą chęć udziału, na adres: rozwojlokalny@starachowice.eu.

Izabela Wrona / Urząd Miejski

Urząd Miejski w Starachowicach

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

COVID-19: aktualne dane z regionu świętokrzyskiego

Ministerstwo Zdrowia w sobotnim (26 września) komunikacie poinformowało o 1584 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 32 osób w Polsce (miały choroby współistniejące). Zgodnie...
0
Dodaj komentarzx
()
x