17.8 C
Starachowice
niedziela, 20/09/2020
Strona główna Aktualności "Bombowy" początek roku szkolnego

„Bombowy” początek roku szkolnego [ AKTUALIZACJA]

Początek roku szkolnego dla uczniów  ZSZ nr 3 w Starachowicach rozpoczął się nerwowo. Ok. godz. 8:13 starachowickie służby otrzymały zgłoszenie, że w placówce została podłożona bomba. Na miejscu pracuje straż pożarna oraz policja.

Jak dowiedziała się Gazeta, o poranku na skrzynkę pocztową ZSZ nr 3 W Starachowicach przyszedł mail z informacją, że na terenie obiektu został podłożony ładunek wybuchowy. Na miejscu pracują służby – pogotowie, straż pożarna oraz policja.

– Wszystko jest teraz dokładnie sprawdzane, do takich zgłoszeń podchodzimy ze szczególną ostrożnością – mówi w rozmowie z nami Paweł Kusiak rzecznik starachowickiej policji. Decyzję o tym, czy zostanie przeprowadzona ewakuacja podejmuje zarządca budynku, prawdopodobnie dyrektor szkoły.

[AKTUALIZACJA]

Z informacji podanych około południa przez rzecznika starachowickiej policji, dowiadujemy się, że wiadomości mailowe dotyczące podłożenia ładunku wybuchowego dotarły również do kilku innych starachowickich szkół średnich. Na miejscu pracują służby, jednak nie potwierdzono obecności bomby na terenie żadnej z placówek. „Żartownisiowi” za popełniony czyn grozi do 8 lat więzienia.

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Covid 19 – Aktualne dane sanitarno-epidemiologiczne z regionu

Ministerstwo Zdrowia w niedzielnym (20 września) komunikacie poinformowało o 910 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 11 osób w Polsce (miały choroby współistniejące). Zgodnie...
0
Dodaj komentarzx
()
x