17.8 C
Starachowice
niedziela, 20/09/2020
Strona główna Aktualności Policyjne podsumowanie weekendu

Policyjne podsumowanie weekendu

Na terenie powiatu starachowickiego podczas ostatniego weekendu (29-30 sierpnia br.) doszło do jednego wypadku oraz sześciu kolizji. W tym czasie starachowiccy policjanci zatrzymali sześciu kierujących pojazdami, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o więcej niż 50km/h w obszarze zabudowanym oraz dwoje kierowców pod wpływem alkoholu.

Jak informuje rzecznik KPP Starachowice, sierż.szt Paweł Kusiak, w ostatni wakacyjny weekend sierpnia doszło do 7 zdarzeń drogowych. Do jednego z nich doszło 29 sierpnia przed godziną 15., 44-letni kierowca jadący motocyklem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Został przetransportowany do szpitala i przyjęty na oddział ortopedii.

Policja zatrzymała również 6 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50km/h i dwóch kierujących pojazdami pod wpływem alkoholu.

-Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o to, że w razie zauważenia osoby, która zamierza wsiąść za „kółko”, a może znajdować się pod wpływem alkoholu lub środka odurzającego, należy uniemożliwić jej jazdę oraz poinformować o tym Policję – mówi Paweł Kusiak.

Źródło: KPP Starachowice

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Covid 19 – Aktualne dane sanitarno-epidemiologiczne z regionu

Ministerstwo Zdrowia w niedzielnym (20 września) komunikacie poinformowało o 910 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 11 osób w Polsce (miały choroby współistniejące). Zgodnie...
0
Dodaj komentarzx
()
x