17.8 C
Starachowice
niedziela, 20/09/2020
Strona główna Aktualności Kolejna rozprawa w sprawie Miłosza W.

Kolejna rozprawa w sprawie Miłosza W.

We wtorek (8 września br.) o godzinie 9 odbyła się kolejna rozprawa w sprawie byłego instruktora Miłosza W. związanego przez wiele lat ze Starachowickim Centrum Kultury. Niestety, w dalszym ciągu nie zapadł wyrok.

Jak już informowała Gazeta, mężczyzna w lutym br. w Prokuraturze Rejonowej w Starachowicach usłyszał zarzuty obcowania płciowego z małoletnią oraz rozpijanie małoletnich.Najprawdopodobniej Miłosz W. usłyszy wyrok 13 października, tego dnia o godzinie 11:30 odbędzie się kolejna rozprawa – informuje rzecznik Sądu Okręgowego w Kielcach.

Przypomnijmy, mężczyzna został zatrzymany przez policję w połowie września 2019 roku. Prokuratura Rejonowa w Starachowicach postawiła mu wtedy dwa zarzuty związane z czynami krzywdzącymi osoby nieletnie, a sąd rozpatrzył pozytywnie wniosek śledczych o tymczasowe aresztowanie.

– Powodem jest istniejące wysokie prawdopodobieństwo, że Miłosz W. będzie skłaniał świadków do zmiany zeznań, a także ze względu na wysoką karę grożącą mężczyźnie – mówił wówczas rzecznik Sądu Okręgowego w Kielcach sędzia Jan Klocek.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Covid 19 – Aktualne dane sanitarno-epidemiologiczne z regionu

Ministerstwo Zdrowia w niedzielnym (20 września) komunikacie poinformowało o 910 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 11 osób w Polsce (miały choroby współistniejące). Zgodnie...
0
Dodaj komentarzx
()
x