18.5 C
Starachowice
środa, 23/09/2020
Strona główna Aktualności Starachowickie Kino Kultura powraca

Starachowickie Kino Kultura powraca

Po długiej przerwie Kino Kultura wznawia swoją działalność. Seanse rozpoczną się już w najbliższy piątek (18 września) premierą filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komedy”. Bilety w cenie 12 zł!

W kinie obowiązuje przestrzeganie reżimu sanitarnego. Ilość miejsc jest ograniczona (widzowie siadają co drugie miejsce), przed wejściem na salę kinową należy dezynfekować ręce, a usta i nos powinny być zasłonięte maseczką lub przyłbicą. Należy również zachować odstępy w kolejce po bilety. Co ważne, bilety na pokazy można zakupić on-line na stronie http://parkkultury.starachowice.eu

Park Kultury spotkania z widzami rozpocznie filmem „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, który już teraz zapowiada się na kinowy hit!

„Film miał swoją festiwalową premierę na 39. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film. Obraz na podstawie nieprawdopodobnej, boleśnie prawdziwej historii chłopaka, niesłusznie skazanego za zbrodnię, której nie popełnił, został nagrodzony aż pięcioma statuetkami – w tym za najlepszą reżyserię (Jan Holoubek), najlepszą rolę męską (Piotr Trojan), najlepszy scenariusz (Andrzej Gołda), najlepsze zdjęcia (Bartłomiej Kaczmarek). Za najlepszy film został uznany także przez widzów – ich decyzją do twórców powędrowała Nagroda Publiczności. Nie sposób tu nie wspomnieć o rewelacyjnej roli Agaty Kuleszy jako matki Tomka. Pierwsze sukcesy i świetne przyjęcie filmu można odczytywać jako zapowiedź tego, że „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” stanie się jednym z najważniejszych tytułów sezonu.” – czytamy w zapowiedzi.

Zapraszamy do Kina Kultura już 18 września na seanse o godz. 17.00 i 19.30.

Bilety do kupienia na stronie internetowej:

https://ekobilet.pl/park-kultury-starachowice/w-dniu/2020-09-18

lub w kasie Kina na godzinę przed seansem. Bilety w rewelacyjnej cenie 12 zł!

źródło: Park Kultury w Starachowicach

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

COVID -19: aktualne dane WSSE w Kielcach

Ministerstwo Zdrowia w środowym (23 września) komunikacie poinformowało o 974 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 28 osób w Polsce (miały choroby współistniejące). Zgodnie...
0
Dodaj komentarzx
()
x