12.1 C
Starachowice
niedziela, 27/09/2020
Strona główna Aktualności Młodzi zapaśnicy w doskonałej formie

Młodzi zapaśnicy w doskonałej formie

Za nami fantastyczny występ zawodników Guliwera na Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych z Zapasach. W dniach 5 – 6 września w Stargardzie udowodnili, że ciężko będzie im dorównać.

Zawodnicy Guliwera zdobyli 8 medali.

Tytuł Mistrza Polski i złoty krążek wywalczył Aleksander Płaczkowski (kat. 35 kg), występując jako najmłodszy zawodnik w swojej grupie wiekowej zdominował starszych rywali, potwierdzając, że jest w znakomitej formie .

Srebrny medal wywalczył Borys Rzęsista (kat. 50 kg). Brązowe krążki zdobyli Wiktoria Olesiak w kat. 42 kg, Weronika Trelińska w kat. 58 kg, Bartek Wilczyński w kat. 48 kg, Julia Hajdenraich w kat. 54 kg, Gabriela Kowalska w kat. 54 kg oraz Julia Kowalik w kat. 66 kg.

Poza podium, ale również świetnie zaprezentowali się Wiktoria Pietrzykowska, Kacper Wilczyński, Maciej Babiarz, Michał Kowalik i Olgierd Grudziecki.

W klasyfikacji drużynowej reprezentanci Guliwera zdobyli siódme miejsce w Polsce. Nad formą uzdolnionych zapaśników czuwają trenerzy Karol Kucharczyk i Zbigniew Płaczkowski

W zawodach uczestniczyło 240 zawodniczek i zawodników z całej Polski.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

COVID-19: aktualne dane z regionu świętokrzyskiego

Ministerstwo Zdrowia w sobotnim (26 września) komunikacie poinformowało o 1584 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 32 osób w Polsce (miały choroby współistniejące). Zgodnie...
0
Dodaj komentarzx
()
x