11.1 C
Starachowice
piątek, 23/10/2020
Strona główna Aktualności Nagrodzeni za pracę

Nagrodzeni za pracę

W Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim, w miniony piątek (18 września) odbyło się wręczenie odznaczeń za zasługi w działalności na rzecz zwalczania zagrożeń biologicznych. Doceniono m.in. dyrektora naczelnego Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach Grzegorza Kaletę i dyrektora ds. medycznych Dariusza Kopanię.

Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, dyrektorzy zostali odznaczeni Złotymi Krzyżami Zasługi, za szczególne zaangażowanie w działania na rzecz zwalczania epidemii Covid – 19. Odznaczenia w imieniu prezydenta wręczył Wojewoda Świętokrzyski Zbigniew Koniusz.

Gratulując odznaczonym wojewoda powiedział: – „To, że jesteście tu, w tym miejscu i z tego konkretnego powodu to wypadkowa wielu rzeczy. Ale tak naprawdę skrzyżowanie jednego. To, że Wasza praca zawodowa i Wasze życie skrzyżowały się na tyle, że są nierozerwalne. Bo inaczej nie da się robić rzeczy wielkich”.

 
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Covid-19: wzrost zakażeń i zgonów w kraju i w regionie

Ministerstwo Zdrowia w czwartkowym (22 października) komunikacie poinformowało o 12 107 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 168 osób (31 osób zmarło z powodu...
0
Dodaj komentarzx
()
x