8.7 C
Starachowice
piątek, 30/10/2020
Strona główna Aktualności Policja poszukuje świadków zdarzenia!

Policja poszukuje świadków zdarzenia!

W poniedziałek przed godziną 21 na drodze krajowej nr 42 w miejscowości Wielka Wieś w gminie Wąchock doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący pojazdem srebrnego koloru potrącił rowerzystę i odjechał z miejsca zdarzenia. 20-latek biorący udział w zdarzeniu w wyniku poniesionych obrażeń zmarł.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach proszą o pomoc świadków zdarzenia, do którego doszło w dniu 21 września 2020 roku kilkanaście minut przed godziną 21 na drodze krajowej nr 42 w miejscowości Wielka Wieś w gminie Wąchock. W zdarzeniu brał udział rowerzysta, który w wyniku potrącenia przez pojazd koloru srebrnego poniósł śmierć na miejscu. Natomiast kierujący samochodem odjechał z miejsca zdarzenia.

Starachowiccy policjanci prowadzą czynność zmierzające do ustalenia danych osobowych kierującego samochodem. Poszukiwany pojazd był koloru srebrnego. Poszukujemy osób, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają wiedzę mogącą przyczynić się do ustalenia jego przebiegu. Szczególnie o kontakt prosimy osoby mające w samochodzie zainstalowaną kamerę i przejeżdżały w tym czasie drogą krajową nr 42 w gminie Wąchock w miejscowości Wielka Wieś. Można stawić się osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Starachowicach przy al. Armii Krajowej 27 lub telefonować na całodobowe numery telefonów 47 8043 200, 47 8043 205  i 112.

 Źródło: KPP w Starachowicach 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x