11.1 C
Starachowice
piątek, 23/10/2020
Strona główna Aktualności Groźba, łańcuch i .... wciągarka !

Groźba, łańcuch i …. wciągarka !

Dzielnicowi z z Komisariatu Policji w Brodach uratowali życie 67-letniemu mężczyźnie, który targnął się na swoje życie w środowe (23 września br.) przedpołudnie. Podjęte przez policjantów czynności doprowadziły do przywrócenia funkcji życiowych. Mieszkaniec gminy Pawłów trafił pod opiekę lekarzy, a jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Wczoraj przed południem dyżurny starachowickiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące interwencji domowej na terenie gminy Pawłów. Na miejsce zostali skierowani dzielnicowi z Komisariatu Policji w Brodach. Po dotarciu pod wskazany adres okazało się, że awanturujący się wcześniej 67-latek zamknął się w pomieszczeniu gospodarczym. Mężczyzna nie reagował na polecenia policjantów, odgrażał się, że zrobi sobie krzywdę. W pewnym momencie mieszkaniec gminy Pawłów założył sobie łańcuch od wciągarki na szyję i uruchomił urządzenie. Tu nie było już czasu do stracenia. Dzielnicowi widząc zachowanie mężczyzny wybili szybę, szybko weszli do pomieszczenia by uratować 67-latka. Mundurowi przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej nieprzytomnego mężczyzny. Działania przyniosły oczekiwany efekt przywracając mu funkcje życiowe. Na miejsce zdarzenia wezwana została załoga pogotowia ratunkowego, pod której opieką 67-latek został przetransportowany do szpitala.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Covid-19: wzrost zakażeń i zgonów w kraju i w regionie

Ministerstwo Zdrowia w czwartkowym (22 października) komunikacie poinformowało o 12 107 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 168 osób (31 osób zmarło z powodu...
0
Dodaj komentarzx
()
x