7.6 C
Starachowice
piątek, 30/10/2020
Strona główna Rozrywka i kultura Horoskop Sprawdź co przyniesie nowy tydzień ! Horoskop dla Ciebie

Sprawdź co przyniesie nowy tydzień ! Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Bardzo spodobają się wszystkim twoje innowacyjne pomysły. W domu będą zachwyceni i z chęcią podejmą się nowych zadań, a w pracy możesz liczyć co najmniej na pochwałę. Jeśli ci się uda znaleźć czas na jakieś wspólne chwile z najbliższymi, to zapamiętasz je na długo, tak będą przyjemne. Na twoim nastroju mogą się negatywnie odbić jedynie pośpiech i stres, więc rób wszystko, aby nie wpaść w nerwowy wir.

 

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Będziesz miał powodzenie w miłości oraz w grach losowych. Możesz śmiało wyznawać swoje uczucia i liczyć na wzajemność, a także zagrać w lotka. Koniecznie skup się na ważnych sprawach i nie rozmieniaj na drobne, bo twoje ambitne pomysły mogą gdzieś przepaść w lawinie zdarzeń. W domu unikniesz konfliktów i ktoś zrobi za ciebie porządki. Aura domowa i rodzinna sprzyja raczej czułości niż sprzątaniu.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Podejmiesz śmiałe decyzje, dzięki którym dobrze zarobisz i zdobędziesz uznanie tych, na których ci zależy. Wszelkie zawarte w najbliższych dniach i tygodniach znajomości mogą mieć zaskakujący i bardzo korzystny finał. Przed tobą miłe spotkania i wydarzenia. Dostaniesz korzystne oferty lub zaproszenia. Licz na wsparcie i pomoc kogoś bardzo wysoko umocowanego i wpływowego. Możliwe, że niebawem zostaniesz jego prawą ręką.                                                                                                                                

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Popatrzysz z optymizmem na wszystkie swoje sprawy. Dojdziesz do wniosku, że ostatnia domowa kłótnia wcale nie była końcem świata. Zaczniesz się zastanawiać, o co tobie i innym właściwie chodzi i dojdziesz do wniosku, że najlepiej wszystkich przeprosić i spór zakończyć. Atmosfera się oczyści i wszyscy odetchną. Pojawi się szansa na uroczy wieczór w kinie lub ulubionej kawiarni.                                                                                                    

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Nie bierz na siebie nadmiaru obowiązków, bo przyjdzie moment, gdy poczujesz się zdołowany. Lepiej wybrać się na spacer, przejażdżkę albo zająć się ogrodem. Najwięcej radości sprawi ci okazywanie uczuć swoim najbliższym albo innym ulubionym osobom. Tym bardziej, że obiekt twoich westchnień sowicie ci odpłaci. Zaczniesz korzystać z wolnych dni i często będziesz wychodził z domu.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Zadbasz o siebie bardziej niż do tej pory. Wybierzesz się na zakupy i do fryzjera, a osoby bardziej zasobne zdecydują się na upiększający zabieg. Potem ruszysz na podbój świata i niebawem przekonasz się, że twoja nowa energia jest w stanie zdziałać cuda. Będziesz mieć powodzenie i zaimponujesz wielu ludziom, których poważasz. Wszyscy zechcą się z tobą przyjaźnić, możesz wybierać jak w ulęgałkach.

 

Waga (24 września – 23 października)

To czas dobry na to, aby zrezygnować z niezdrowych przyzwyczajeń. Ci z was, którym zależy na zdrowiu i samopoczuciu, i przejmują się swoją kondycją, zrezygnują z picia zbyt mocnej kawy i przestaną tyle słodzić. Poza tym czas na wprowadzenie innych zdrowych przyzwyczajeń. Za to śmiało możesz wyżyć się na tańcach lub na koncercie. Pamiętaj jednak, aby smakować życia po kawałku, a nie robić wszystko naraz i gdzieś pędzić.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Czas wreszcie trochę odpocząć od nudnych domowych obowiązków i przekonać domowników, że potrzebujesz chwilowego zastępstwa. Zwłaszcza, jeśli chodzi o gotowanie, bo zaczęło cię wyjątkowo nużyć i brakuje ci już nowych pomysłów. Weźmiesz przykład z ludzi, których niedawno poznałeś, a którzy konsekwentnie realizują swoje pasje. Zaczniesz się przy nich rozwijać i zyskasz masę pozytywnej energii.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Zajmiesz się wreszcie tym, co ostatnio odkładałeś. Czeka na ciebie góra prasowania, ale możliwe, że przypomnisz sobie o starym hobby, które już dawno porzuciłeś. Tymczasem okaże się, że to jest nadal  twoje ulubione zajęcie, przy którym najlepiej się relaksujesz. W pracy wreszcie dopniesz swego i twoja kariera ruszy do przodu. Możliwe jednak, że znajdziesz całkiem inne zajęcie, które przyniesie ci większe pieniądze i satysfakcję.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Czeka cię spotkanie z szefem lub inną ważną osobą, która może zadecydować o przyszłości. Spokojnie porozmawiacie o twoich nowych obowiązkach lub nawet o podwyżce czy innych korzyściach. Wszelkie stare pomysły i projekty okażą się teraz możliwe do zrealizowania. Humor powróci, a twój urok sprawi, że ludzie zaczną do ciebie ciągnąć jak muchy do lepu. Korzystaj z życia, bo szybko mija.

 

 

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Będziesz miał wielką chęć do pracy. Niestety, jednak także do popełniania ryzyka. Lepiej być ostrożnym na drodze oraz w czasie różnych prac. Nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków i zadbaj, aby się dobrze wysypiać. Wolny czas poświęć na relaks, a nie na robienie porządków czy przetworów. W ten sposób zregenerujesz siły i zyskasz dystans do różnych problemów. Znów zabierzesz się za pomysł, który dawno porzuciłeś.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Przemyślisz swoje postępowanie i unikniesz popełniania wciąż tych samych błędów. Wyciągniesz wnioski na przyszłość, a potem pojawią się ich wymierne korzyści. Twoje pomysły zmotywują rodzinę do działania i wspólnie odmienicie wasze życie. Nie musisz się martwić niczym na zapas. Rozwijaj pasje, spotykaj się ze znajomymi i rodziną, rób, to co lubisz. Wkrótce dobrze się pośmiejesz, może nawet gdzieś wyjedziesz.

Georgina

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Koronawirus: prawie 600 zakażeń w regionie, ponad 20 tysięcy w całym...

Ministerstwo Zdrowia w czwartkowym (29 października) komunikacie poinformowało o 20 156 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 301 osób (46 osób zmarło z powodu Covid-19,...
0
Dodaj komentarzx
()
x