0.4 C
Starachowice
piątek, 4/12/2020
Strona główna Aktualności Ważna informacja dla seniorów! Komunikat w sprawie szczepień

Ważna informacja dla seniorów! Komunikat w sprawie szczepień

Publikujemy komunikat dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej dotyczący szczepień dla seniorów przeciw grypie.

„Szanowni Państwo,

               W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informację Dyrektora Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach – wykonawcy programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie dla mieszkańców Gminy Starachowice w wieku od 60 roku życia.

„… Z uwagi na sytuację w kraju, dotyczącą braku dostępności szczepionek, hurtownie masowo odmawiają realizacji złożonych zamówień i nie gwarantują dostępności oraz ciągłości dostaw. Sytuacja jest na bieżąco monitorowana. Niemniej jednak niektóre hurtownie rezygnują z prowadzenia sprzedaży szczepionek w tym sezonie. Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie, Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej przystąpi niezwłocznie do realizacji…”

W związku z powyższym informujemy osoby, które zapisały się do programu bezpłatnych szczepień, że w przypadku dostawy szczepionek będziemy informować telefonicznie o wyznaczonych terminach szczepień.
Za zaistniałą sytuację wynikłą z przyczyn niezależnych zarówno od Gminy Starachowice jak i Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej możemy jedynie przeprosić i na bieżąco informować o aktualnej sytuacji.

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej”

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Koronawirus: 620 zgonów w kraju w ciągu doby

Ministerstwo Zdrowia w czwartek (3 grudnia) komunikacie poinformowało o 14 838 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 620 osób (109 osób zmarło z powodu...
0
Dodaj komentarzx
()
x