-1.3 C
Starachowice
środa, 2/12/2020
Strona główna Aktualności Koronawirus w starostwie powiatowym

Koronawirus w starostwie powiatowym

Starosta starachowicki Piotr Babicki w poniedziałkowe (5 października br.) popołudnie poinformował o kolejnym potwierdzonym przypadku zakażenia wirusem SARS-Cov-2 w naszym powiecie.

– Pozytywny wynik w kierunku zakażenia koronawirusem otrzymał Członek Zarządu Powiatu Ryszard Nowak. Pan Ryszard Nowak czuje się dobrze, nie ma objawów choroby. Wykonał badanie w związku z planową wizytą w szpitalu. W związku z zaistniałą sytuacją starachowicki Sanepid przeprowadził wywiad epidemiologiczny. We współpracy ze służbami Powiatowego Inspektora Sanitarnego wytypowanych zostało 19 osób, które miały bezpośredni kontakt z zakażonym w Starostwie Powiatowym w Starachowicach. Od tych osób pobrane zostaną wymazy i w kwarantannie oczekiwać będą na wyniki testów. Aktualnie praca starostwa odbywa się bez zmian – napisał starosta w komunikacie prasowym.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Koronawirus: prawie 300 zakażeń i aż 25 zgonów w województwie

Ministerstwo Zdrowia w środowym (2 grudnia) komunikacie poinformowało o 13 855 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 609 osób (89 osób zmarło z powodu...
0
Dodaj komentarzx
()
x