9.2 C
Starachowice
piątek, 30/10/2020
Strona główna Aktualności Inwestycja na ul. Zacisze zostanie poszerzona

Inwestycja na ul. Zacisze zostanie poszerzona

W ostatnim numerze Gazety Starachowickiej informowaliśmy, że na razie nie uda się zmodernizować ulicy Zwierzynieckiej. Jednak rzecznik Urzędu Miejskiego zapewniała, że gmina poczyni wszelkie starania, by remont wykonać jak najszybciej. I tak się stanie.

Jak poinformował wczoraj (13 października) magistrat, Gmina Starachowice unieważniła przetarg ogłoszony na wykonanie ul. Zacisze, a zakres planowanej inwestycji ma zostać powiększony o budowę zlokalizowanej w sąsiedztwie ulicy Zwierzynieckiej.

– Przygotowujemy się do ogłoszenia kolejnego przetargu, to powinno odbyć się w ciągu najbliższego miesiąca – informuje prezydent Starachowic, Marek Materek. – Oprócz prac, jakie zamierzaliśmy wykonać przy ul. Zacisze, będę prosił radnych Rady Miejskiej, aby zakres tego zadania poszerzyć o ul. Zwierzyniecką i w jednym postępowaniu wybrać wykonawcę, który zrealizuje obie te inwestycje.

Nim jednak ruszą prace przy budowie nowych dróg na plac budowy wejdą pracownicy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, którzy dokonają wymiany podziemnych sieci, co jest konieczne przed położeniem nowej nawierzchni drogi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x