15.1 C
Starachowice
czwartek, 13/05/2021
Strona główna Aktualności "Cerrad" lepszy od "Wybickiego"

„Cerrad” lepszy od „Wybickiego”

Siatkarze Cerradu SMS Starachowice zanotowali pierwsze w niedawno rozpoczętym sezonie zwycięstwo. W Kielcach wygrali pojedynek z tamtejszym zespołem SMS Wybicki.

Dwa pierwsze sety drużyna z grodu Stara wygrała pewnie. W pierwszym pokonała przeciwników 25:18, a drugi zakończył się wynikiem 25:20. Niepokojąco dla „Cerradu” rozpoczął się trzeci set, bowiem w młodym kieleckim zespole ponownie obudził się duch walki, w wyniku czego ambitni kielczanie prowadzili już 6:0, co zmusiło starachowiczan do pełnej koncentracji. „Cerrad” sukcesywnie odrabiał stratę, lecz w końcówce to siatkarze „Wybickiego” prowadzili już 22:18. Starachowiczanie doprowadzili jednak do zwycięstwa i w tym secie (29:27), wygrywając cały mecz 3:0.

W zespole SMS Cerrad zagrali: Artur Dudek, Maciej Kosowski w roli Libero, Adam Ziółkowski, Szymon Wojtas,,Rafał Erbel, Krzysztof Jary, Tomasz Kozieł, Paweł Lipiec, Arkadiusz Siwiec oraz kapitan: Krystian Wrzesień. W roli kierownika drużyny – Wojciech Jaworski. Następny mecz siatkarze ze Starachowic rozegrają  23 października br. w Połańcu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x