-1.3 C
Starachowice
środa, 2/12/2020

Horoskop dla Ciebie !

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Przestaniesz tyle myśleć o zarabianiu pieniędzy, a zajmiesz się rozwojem duchowym i zacieśnianiem kontaktów z przyjaciółmi i rodziną. Postawisz także na rozwój osobisty i zaczniesz więcej czytać, a może nawet chodzić na jakieś szkolenia lub kursy. Uwierzysz w to, że może się poprawić jakość twojego życia i powoli tak będzie. Znajdziesz coś, co bardzo dawno temu zgubiłeś i wtedy wydawało ci się to niezbędne.

 

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Uspokoisz się, przestaniesz mieć do wszystkich o wszystko pretensje i od razu zauważysz, że lepiej się czujesz. Poza tym zaczniesz być lepiej przygotowany do codziennych obowiązków. Planety sprzyjają ciężkiej pracy i zbliżaniu się do celu, bez względu na to, jaki sobie obrałeś. W domu staraj się więcej odpoczywać, bo jednak aura, brak słońca i zmiany ciśnienia trochę cię osłabią. Pamiętaj o ruchu i regularnych treningach.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Jesteś teraz złakniony czułych słów i gestów. Jeśli nie ma cię kto przytulić i pogłaskać, to może być dla ciebie trudny okres. Niektórzy szczęśliwcy mają szanse właśnie teraz kogoś poznać. Nie wiadomo jednak, czy to będzie na długo. Pary będą przeżywały bardzo dobry czas. Nawet te, które są ze sobą bardzo długo, poczują, że płomień nie przygasł, a może nawet zrobią coś, aby ogrzewał ich jeszcze mocniej niż kiedyś.

 

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Wcale nie musisz się przepracowywać, a sukces i tak będzie w zasięgu twojej reki. Teraz jest dobry moment na inwestowanie albo postawienie na gry losowe. Kto w siebie nie wierzy, niech zacznie robić ćwiczenia rytuałów na powodzenie albo ćwiczy pozytywne myślenie. Co sobie wyobrazisz, to się teraz spełni. Musisz tylko naprawdę tego chcieć, a nie tylko myśleć, że dobrze by było. Przyciągniesz dobrych ludzi do swojego życia.                                                                                                       

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Masz teraz wielką ochotę, aby się gdzieś wybrać lub wyjechać. Spotkać z dobrymi znajomymi, zabawić się i pogadać. Najwyraźniej to zrealizujesz, uważaj jedynie, aby nie wpaść na takich kompanów, którzy zniszczą ci dobrą aurę niekończącymi się opowieściami o pracy albo o dzieciach. Dużo czasu spędzisz także w firmie i na porządkach w domu lub ogrodzie. Zrobisz teraz na kimś piorunujące wrażenie.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Planety przyniosą ci intrygujące spotkania i ciekawe wieści z daleka lub bliska. Zagadki wkrótce się wyjaśnią, a niektórym z was rodzina się powiększy lub przyjadą do was na dłużej goście. Zechcesz na chwilę wyłączyć się z towarzystwa, aby bardziej zadbać o dom i bliskich. Popatrzysz dzięki temu na życie z całkiem innej perspektywy i zauważysz coś, czego wcześniej nie byłaś w stanie dostrzec.

 

Waga (24 września – 23 października)

Koniecznie pilnuj ważnej korespondencji i rachunków, bo możesz coś zgubić lub o czymś zapomnieć. Coś może ci się poplątać i trzeba będzie jeździć, wyjaśniać lub szukać papierów. Trochę nerwów to może cię kosztować, ale jak zwykle przyjdą i dobre wydarzenia. W domu świetnie rozwiążesz pewien problem, a w pracy ułagodzisz szefa albo nerwowego współpracownika. Znajdziesz sposoby na ułatwienie życia sobie i najbliższym.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Masz przed sobą spokojne, choć także pracowite dni. Trzeba się będzie czegoś uczyć na nowo, chodzić na szkolenia lub kursy, lecz w dłuższej perspektywie ci się to opłaci. Wszyscy szefowie czy kierownicy będą ci życzliwi, nawet dostaniesz od nich kilka pochwał, co się przełoży na premię lub stałą podwyżkę. Po pracy pociągać cię będą krótkie wypady i wyjazdy oraz zabawne towarzyskie sytuacje. Będziesz się dużo i głośno śmiać.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Zaskoczysz niektórych znajomych, którzy sądzili, że znają cię na wylot. Pokażesz im, że jesteś zdolny do czegoś, o co cię nie podejrzewali. W urzędach z łatwością wyrobisz ważne dokumenty, a jeśli masz jakąś sprawę sądową, to ją wreszcie pozytywnie zakończysz. Mogą zadzwonić lub odwiedzić cię krewni. Początkowo będziesz zaskoczony i niezbyt zadowolony, ale w końcu dojdziesz do wniosku, że to bardzo radosne spotkanie lub rozmowa.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Przed tobą kilka dni szczerości. Powiecie sobie z najbliższymi, co wam leży na sercu, co nie pasuje lub się nie podoba. To będzie bardzo korzystna rozmowa, po której zmieni się wasze życie. Oczywiście na lepsze. Uważaj, aby czegoś nie zgubić lub nie poplątać w pracy. Planety przyniosą dobre wydarzenia. Świetnie rozwiążesz problem, zaliczysz ważne wystąpienie lub rozmowę kwalifikacyjną w sprawie nowego lub dodatkowego zajęcia.

 

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Czas sprzyja wieczorom przy świecach i lampce wina okraszonym szczerymi rozmowami i zwierzeniami. Z całą pewnością w najbliższym czasie zaliczysz kilka takich wieczorów i uwolnisz się od trapiących cię problemów. Kamień spadnie ci z serca i poczujesz się znacznie lżej, gdyż usłyszysz, że wcale nie jest tak źle, że jest światełko w tunelu. Poczujesz się także dobrze pod względem fizycznym, ale na regularne ćwiczenia zabraknie ci czasu.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Wszelkie postanowienia i decyzje, które teraz podejmiesz, okażą się trafione i wyjdą ci na dobre. Pełen werwy i pomysłów porobisz plany ważnych zadań. Powinieneś wygrać z konkurencją na każdym polu lub zdziałać coś, na czym od dawna ci zależało. Rodzina będzie zadowolona, gdy ją porządnie ugościsz i nakarmisz. Nie zabraknie ci produktów w lodówce czy spiżarni. Potrzebne będą jedynie pomysły na coś smacznego.

 

Georgina

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Koronawirus: prawie 300 zakażeń i aż 25 zgonów w województwie

Ministerstwo Zdrowia w środowym (2 grudnia) komunikacie poinformowało o 13 855 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 609 osób (89 osób zmarło z powodu...
0
Dodaj komentarzx
()
x