0.9 C
Starachowice
środa, 25/11/2020
Strona główna Aktualności Samochód na dachu, kierowcy nie było

Samochód na dachu, kierowcy nie było

We wtorek (3 listopada), ok. godz. 04:30 na ulicy Krańcowej w Starachowicach doszło do dachowania samochodu marki Opel Vectra.

– Z wstępnych informacji otrzymanych od osoby zgłaszającej wynikało, iż we wewnątrz pojazdu znajduje się osoba poszkodowana oraz wyczuwalna jest woń gazu – relacjonują starachowiccy strażacy. – Po dojeździe zastępów straży pożarnej na miejsce zdarzenia stwierdzono, że pojazd znajduje się na dachu w przydrożnym rowie całkowicie poza obrysem jezdni. W chwili przybycia zastępów w pojeździe oraz jego obrębie nie było żadnych osób podróżnych. W trakcie prowadzonych działań na miejsce zdarzenia przybył patrol Policji oraz ZRM – dodaje.

Działania zastępów Straży Pożarnej polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu działań, zakręceniu gazu oraz odłączeniu akumulatora w pojeździe, neutralizacji wycieku płynów eksploatacyjnych przy pomocy sorbentu Compact, a przeszukaniu miejsca zdarzenia wraz z Patrolem Policji w promieniu 100 m od miejsca wypadku, w którym nie stwierdzono obecności żadnych osób poszkodowanych.

Dalsze czynności dochodzeniowo – śledcze prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Starachowicach.

/źródło: KP PSP w Starachowicach)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x