0.9 C
Starachowice
środa, 25/11/2020
Strona główna Aktualności Nowy Sekretarz Gminy Brody

Nowy Sekretarz Gminy Brody

W dniu 26 października zapełnił się wakat na stanowisku Sekretarza Gminy Brody. Funkcję tę objął Marcin Góźdź.

– Jestem zadowolona że pan Marcin Góźdź przystąpił do konkursu. Znając jego fachowość i doświadczenie samorządowe jeszcze z Urzędu Miasta w Starachowicach, jestem przekonana że nasza współpraca układać się będzie na bardzo wysokim poziomie – mówi wójt Gminy Brody, Marzena Bernat.

Nowy sekretarz zastąpił na stanowisku Jana Kosielę, który odszedł na emeryturę. Marcin Góźdź dobrze zna gminę Brody. Przez siedem miesięcy, w Urzędzie Gminy Brody pełnił funkcję głównego specjalisty do spraw nadzoru. Wcześniej, przez 27 lat przeszedł w Urzędzie Miasta Starachowice różne stopnie kariery od młodszego referenta do naczelnika wydziału spraw społecznych i administracji oraz naczelnika wydziału gospodarki komunalnej, dróg i ochrony środowiska.

Marcin Góźdź zdobył wykształcenie wyższe na Akademii Rolniczej w Szczecinie, ukończył studia podyplomowe na Politechnice Łódzkiej w dziedzinach: integracja europejska wraz z zarządzaniem procesem integracji oraz kierunek menedżerski połączony z technikami negocjacji. Dokształcał się także na wielu kursach specjalistycznych – głównie w dziedzinie gospodarki komunalnej.

Nowy Sekretarz Gminy Brody był ponadto współautorem książki o naszej gminie pt. „Brody – przeprawa przez wieki”. Jest rodowitym starachowiczaninem, ale często bywa w swoim domku rekreacyjnym na terenie gminy Brody. Wraz z żoną Ewą mają dwóch synów Macieja i Bartosza. Marcin Góźdź ma wiele zainteresowań: od murarstwa do fizyki kwantowej.

/m.p./

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x