1.3 C
Starachowice
niedziela, 28/02/2021
Strona główna Aktualności Gmina Brody zaprasza: zaśpiewajmy razem hymn!

Gmina Brody zaprasza: zaśpiewajmy razem hymn!

Gmina Brody zaprasza do udziału w akcji „Niepodległa do hymnu” organizowanego przez Biuro Programu „Niepodległa”. Wszyscy chętni mogą przesyłać do Urzędu Gminy Brody nagrania wideo, w których śpiewają hymn państwowy. Nagrania zostaną zmontowane i opublikowane jako jeden film.

– Celem tej akcji jest promocja wartości patriotycznych oraz obchody Narodowego Święta Niepodległości. W południe 11 listopada Mazurek Dąbrowskiego wybrzmi w mediach. Niestety, nie możemy razem realnie zaśpiewać hymnu, ale zróbmy to wirtualnie! Zachęcamy, by śpiewać z zachowaniem zasad dystansu społecznego, albo w domach, wraz z rodziną, współlokatorami i najbliższymi. Zachęcamy organizacje i szkoły w gminie do włączenia się w tę akcję – czytamy w informacji Urzędu Gminy Brody.

Nagranie wideo należy przesłać na e-mail: film@brody.info.pl

Lista nagrań do projektu zostanie zamknięta w dniu 17 listopada 2020 r.

Film, który powstanie w wyniku tej akcji będzie opublikowany na stronach: www.brody.info.pl, https://www.facebook.com/gmina.brody, https://www.youtube.com/user/gminabrody.

Zasady akcji i klauzule informacyjne znajdują się na stronie internetowej Urzędu Gminy w Brodach: http://brody.info.pl/component/content/article/1-aktualnosci/4173-zaspiewajmy-hymn-narodowy-wideo-gmina-brody-film.html

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x