0.9 C
Starachowice
środa, 25/11/2020

Horoskop dla Ciebie !

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Planety przypomną ci o zaległych zakupach i naprawach. Na jaw wyjdzie wreszcie coś, czego nie zrobiłeś w porę, a powinieneś. Trzeba będzie naprawić błędy, które popełniłeś w pracy lub w rodzinie. Jednak wszystko szybko ogarniesz i doprowadzisz do ładu. A nawet zaoszczędzisz i ktoś cię doceni. Zatroszczysz się o rodzinę oraz domowych pupili. Możliwe, że wybierzesz się do lekarza lub do weterynarza.                       

                            

                                       Byk (21 kwietnia – 20 maja)

            Postoisz w kolejkach, zrobisz duże zakupy. Ponarzekasz, że jest dużo prania i prasowania, ale ze wszystkim sobie sprawnie poradzisz. Będziesz trochę zmęczony, lecz znajdzie się ktoś, kto pomoże ci się odprężyć, wymasuje ci stopy i plecy. Pozwól sobie na jakąś nagrodę. Kup coś, o czym marzysz i nie martw się o finanse, bo bieda ci nie grozi. Pokonasz pewne bariery i zaczniesz zmieniać przyzwyczajenia.                                                                           

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

         Jeśli najdzie cię ponury nastrój, to pozwól komuś się rozweselić. Chętni się szybko znajdą. Pójdziecie na dobrą komedię lub na spacer. Zauważysz, ile kolorów ma jesień i to cię na jakiś czas uraduje i uspokoi. Humor poprawią ci także muzyka lub sport na świeżym powietrzu. Czas sprzyja nauce i rozwijaniu pasji. Odkryjesz w sobie nowe potrzeby i zachcianki. Zaczniesz je zaspokajać z radością, bez żadnych wyrzutów.                                                                                                                                   

 

 Rak (22 czerwca – 22 lipca)

       Jeśli zacznie cię denerwować bałagan, to nie rób domownikom awantur, tylko sprzątaj. Lecz jeżeli będziesz wolał iść na spacer, to zrób to śmiało. Nawet znajdziesz do tego doskonałych kompanów. Będzie się z czego pośmiać i o czym rozmawiać, a po przechadzkach, których trochę teraz będzie, dopisze ci humor i apetyt, pojawi się chęć zjedzenia czegoś dobrego. Rozczarowanie ci nie grozi, lecz pilnuj, aby lodówka była pełna przysmaków.                                                                                                         

 

 Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

            Twoja druga polowa będzie się musiała bardziej starać, by usłyszeć od ciebie dobre słowo lub zasłużyć na uznanie. Będziesz teraz niezwykle drażliwy i wymagający. Wszystko przez pewne nerwowe sytuacje w pracy. Ktoś zacznie kopać pod tobą dołki i zechce ci zwyczajnie zaszkodzić. Szybko to zauważysz i mu się nie uda. Trochę cię będą denerwowały pewne domowe obowiązki. Zamiast posiedzieć przy lampce wina, trzeba będzie robić porządki.                                                                                             

  

Panna (24 sierpnia – 23 września)

        Spodziewaj się dobrych, wesołych wiadomości oraz zaproszeń. Możliwe, że ktoś będzie urządzał urodziny albo nawet planował wesele. Ci, którzy są zakochani wkrótce usłyszą oświadczyny. Niektórym rodzina się powiększy i będą z tego powodu bardzo szczęśliwi. Towarzyscy pojadą na wycieczki, udadzą się z wizytą do ulubionych przyjaciół albo takich, których niedawno poznali i bardzo polubili.                                                                                                                               

 

                                      Waga (24 września – 23 października)

Trochę spraw trzeba będzie pozałatwiać. Na przykład pojechać gdzieś na zakupy albo poszukać fachowca od napraw. Bez pomocy specjalistów i doradców z niektórymi sprawami sobie jednak nie poradzisz. Niestety, na spotkania i wyjścia trochę ci zabraknie czasu. Trzeba będzie je przełożyć. Znajomi będą rozczarowani, ale ci, którzy cię lubią, cierpliwie poczekają. Lepiej unikaj zaziębionych osób, bo łatwo się zarazisz.                                                                                                              

 

 Skorpion (24 października – 22 listopada)

Czas sprzyja sukcesom zawodowym. W pracy ktoś cię zauważy i powierzy ważne zadanie. Z chęcią weźmiesz na siebie większą odpowiedzialność, lecz nie zapomnij, aby za jakiś czas zapytać o zapłatę. Nikt ważny cię nie zignoruje. Posłuchasz kogoś, kto ma ci coś ważnego do powiedzenia. Otworzy ci oczy na sprawy, o których nie miałeś pojęcia. Zabierzesz się za nowe projekty i poczujesz, że jesteś w tym dobry.                                                                                                                                  

 

 Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Pogoda będzie brzydka i coraz zimniej się zrobi, ale twoje życie mimo tego nabierze barw. Planety przegonią nudę i smutki, często ktoś będzie do ciebie przychodził i cię rozbawiał, a także pomagał w codziennych obowiązkach. W kuchni nie będziesz już sam, zyskasz kompana, który będzie się od ciebie uczył, a może także ty czegoś się od niego nauczysz. Uważaj jedynie aby za dużo nie zjeść lub nie wypić.                                                                                                                                                 

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

       Zamiast bujać w obłokach pomożesz komuś bliskiemu pozbyć się problemów w pracy albo w sprawach rodzinnych. Zadbasz także o swój wygląd oraz dietę. Lepiej zaczniesz się czuć a także wyglądać. W domu poczujesz się bardziej doceniony i potrzebny, przestaniesz wypominać bliskim dawne błędy. Humor ci się dzięki temu poprawi i zaczniesz planować przyszłość. Zaskoczą cię wizyty krewnych i nagłe spotkania.                                                  

                                                                                     

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

            Wreszcie ustalisz, czego brakuje ci do szczęścia. Ktoś pomoże ci zrobić plan, jak je osiągnąć. Poczujesz, że nie jesteś  sam. Ktoś będzie ci towarzyszył w trudnych sytuacjach, potrzyma cię za rękę i pocieszy, gdy będzie trzeba. Wprowadzisz pewne zmiany i udogodnienia w pracy. Przestaniesz zostawać po godzinach lub brać do domu to, czego nie zdążyłeś zrobić. Rodzina się zdziwi, że poświęcasz jej więcej czasu.                                                                                                              

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

To dobry czas, aby ustalić coś ważnego z bliskimi. Zaczniecie już planować święta, całkiem możliwe, że ustalicie jakiś wyjazd. Pozbędziesz się ze swojego otoczenia jakichś nieuczciwych lub plotkujących znajomych. Wytkniesz im wreszcie to, co od dawna o nich myślałeś. Nie czekaj aż pieniądze same przyjdą do ciebie, ale zacznij ich szukać. Może się okazać, że wcale nie trzeba się aż tak bardzo natrudzić, aby je zarobić.                                                                              

                           

Georgina

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x