1.7 C
Starachowice
środa, 25/11/2020
Strona główna Aktualności Konsultacje pod namiotem

Konsultacje pod namiotem

W piątek, 6 listopada, na terenie Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim zorganizowany był terenowy punkt konsultacyjny. Pod namiotami można było zapoznać się z projektem studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Brody. Wywieszona była duża mapa a także dostępny był komputer, na którym mieszkańcy nanosili swoje uwagi co do konkretnych obszarów dokumentu planistycznego.

Punkt konsultacyjny został zorganizowany na terenie centrum turystycznego bo to miejsce nadal odwiedza sporo osób. Rodzice, którzy przyjechali tu np. na place zabaw, mogli zostawić na chwilę dzieci pod opieką odpowiedniej osoby. Najmłodsi w namiocie mieli zapewnione zabawy i zajęcia plastyczne. Dla wszystkich odwiedzających przewidziany był poczęstunek z gorącymi napojami oraz upominki. W trakcie konsultacji, odwiedzający punkt wypełniali ankiety dotyczące studium. Narzędzie informatyczne dotyczące zbierania uwag mieszkańców co do studium omówione jest na stronie www.brody.info.pl – zakładka konsultacje społeczne. Można tam też wypełnić ankietę, w której zbierane są opinie co do kierunków rozwoju gminy Brody.

Punkt konsultacyjny zorganizowany był z uwzględnieniem wszelkich wymogów wynikających z aktualnych obostrzeń oraz ograniczeń sanitarnych. Konsultacje prowadzone są w ramach projektu „Wspólny Plan” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 2.19 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

/UG Brody/

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x