-0.4 C
Starachowice
czwartek, 3/12/2020
Strona główna Aktualności Wznowa, zmiany w mózgu, guzy na wątrobie - Marcin nie poddawaj się

Wznowa, zmiany w mózgu, guzy na wątrobie – Marcin nie poddawaj się

Wróciły uczucia, których nikt nie powinien znać. Lęk, panika, rozpacz i rozpacz znów mu towarzyszą.

https://pomagam.pl/marcinc

Ostatnie dni nie napawają optymizmem. Pojawia się (…) rozpaczliwe szukanie możliwości zdobycia pieniędzy, by ratować ŻYCIE MARCINA. Teraz bez wątpienia chodzi o ratowanie życia. Stan Marcina niestety, mocno się pogorszył. Jest wznowa, immunoterapia, którą dotychczas przyjmował w Warszawie przestała działać. Nowe guzy na wątrobie. W mózgu nowa zmiana. Marcin przestaje już widzieć na jedno oko.- Czytamy na grupie Zdążyć Przed Panem Bogiem – starachowicka grupa licytacyjna.

https://pomagam.pl/marcinc

Młodego mężczyznę uratować może tylko NIEREFUNDOWANE leczenie na które zbierane są pieniądze. Administratorka grupy Aleksandra Krzos apeluje, by wywiązywać się z deklaracji wpłata, by nie patrzeć biernie, bo nie o to w tej akcji chodzi.

Nie ma większej wartości od ludzkiego życia. Dołączamy się do apelu. Pomóż, wpłać cokolwiek, udostępnij ten apel – Marcin ma dla kogo żyć. I bardzo chce.

https://pomagam.pl/marcinc

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Koronawirus: 620 zgonów w kraju w ciągu doby

Ministerstwo Zdrowia w czwartek (3 grudnia) komunikacie poinformowało o 14 838 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 620 osób (109 osób zmarło z powodu...
0
Dodaj komentarzx
()
x