1.7 C
Starachowice
środa, 25/11/2020
Strona główna Aktualności Magia Powiatu rozstrzygnięta. Brawo Aneta!

Magia Powiatu rozstrzygnięta. Brawo Aneta!

XIV Ogólnopolski konkurs fotograficzny „MAGIA POWIATU STARACHOWICKIEGO. NATURA, KULTURA MATERIALNA, TRADYCJE.” Rozstrzygnięty!

Jury w składzie: Maciej Szwed – artysta fotograf – przewodniczący, Elżbieta Jabłońska – artysta plastyk i Andrzej Staśkowiak – fotograf wyłoniło laureata konkursu, na który nadesłano aż 63 prace. Przy ocenie Jury brało pod uwagę zgodność z tematem, estetykę, technikę i jakość wykonania oraz walory artystyczne. Werdykt Jury był jednogłośny. Jury podkreślało wykazanie się przez uczestników sztuką obserwacji i wrażliwością na otaczające nas piękno z uwzględnieniem tematu przewodniego konkursu.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że laureatką pierwszej nagrody została nasza redakcyjna koleżanka, Aneta Marciniak. Jej zdjęcia możecie podziwiać zarówno na łamach Gazety Starachowickiej, jak i na naszym redakcyjnym Facebooku i Instragramie. Aneta, ogromne gratulacje od całego zespołu „Zielonej”:)!

Drugą nagrodę zdobyła Agnieszka Fąfara, a trzecią Aldona Bałtowska-Jagieła. Wyróżnienie trafiło do Doroty Jabłońskiej, a wyróżnienie dla młodego fotografa do Dominika Teleca.

Organizatorami konkursu są Stowarzyszenie Promocji Talentów przy MDK w Starachowicach oraz Park Kultury w Starachowicach. Zadanie zostało dofinansowane przez Powiat Starachowicki.

fot. Aneta Marciniak

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x