-0.5 C
Starachowice
poniedziałek, 8/03/2021

TWÓJ HOROSKOP !

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

 Najbliższe dni sprzyjają współpracy z ludźmi oraz nowym przyjaźniom zawieranym niekoniecznie bezpośrednio, ale także przez internet. Będziesz prowadził ciekawe dyskusje na życiowe tematy. Dzięki nim zrozumiesz, że nie trzeba przejmować się plotkami, a można spokojnie robić to, co się lubi. Ucieszy cię, że wszyscy nagle chcą wiedzieć co robisz w wolnym czasie, dzwonią i pytają, co u ciebie.                                                   

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

 Wszystko uda ci się szybko pozałatwiać, bo planety dadzą ci siłę przebicia oraz obdarzą pewnością siebie. W pracy zdołasz przedstawić swoje najnowsze pomysły. Przestaniesz konkurować ze znajomymi w tym, co kto ma nowego czy nowoczesnego, bo zrozumiesz, że nie w tym rzecz. Zaczną cię cieszyć drobiazgi i zabawne sytuacje. Kiedy natrafisz w sklepie na coś pysznego, będziesz szczęśliwy jak nigdy dotąd.                                                                                                                   

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Więcej czasu poświęcisz na dyskutowanie i planowanie nowych zadań na przyszłość. Zaczniesz się czegoś uczyć w domu i więcej czytać. Jeśli zajmujesz się handlem lub doradzaniem, możesz liczyć na więcej klientów niż zwykle, więcej pochwał i więcej pieniędzy. Jednak pamiętaj, aby być serdecznym i życzliwym, a przede wszystkim nie myśleć tylko o swoim interesie, ale także o potrzebach innych.                                                                                              

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Możesz teraz zrobić coś, co wszystkim się spodoba, a przy okazji będzie sporo warte. W tych trudnych czasach znajdziesz dodatkowe, bardzo interesujące oraz intratne zajęcie. Pamiętaj jednak o tym, aby nie odgrywać się na wrogach, ale popracować nad tym, aby stali się twoimi współpracownikami. Może nie możesz liczyć od razu na ich przyjaźń, ale przynajmniej na to, że przestaną być groźni i zaczną cię cenić.                                                                                                                             

 Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Prawdziwi przyjaciele nie zostawią cię w potrzebie, Gdy będzie ci ciężko lub smutno możesz na nich liczyć. Ale pamiętaj, aby ich poprosić o wsparcie. Chętniej pobędziesz wśród ludzi, bo samotność zacznie ci się wydawać nie do zniesienia. Jesienne wieczory wbrew wszystkiemu zaczniesz spędzać z najbliższymi i z przyjaciółmi. W końcu dojdziesz do wniosku, że ci się podoba brak codziennej bieganiny i szarpaniny.               

 Panna (24 sierpnia – 23 września)

Zrozumiesz wreszcie, że nie musisz tak wszystkimi rządzić i dasz domownikom trochę więcej swobody. W końcu nie tylko ty wiesz, co jest dobre, przyjemne lub smaczne. Twoi najbliżsi też chcieliby wybierać i decydować, jak spędzicie wieczór, jaki film obejrzycie czy co zjecie na kolację albo gdzie się wybierzecie na spacer. W sprawach finansowych i zawodowych kieruj się intuicją, a nie popełnisz żadnego błędu.                                                                                        

Waga (24 września – 23 października)

 Pomyśl o sobie i nie daj sobie wmówić, że musisz się poświęcać dla dobra innych. Twoje potrzeby, a nawet zwykłe zachcianki też są ważne. Poczujesz się z tą myślą lepiej zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Po prostu ci ulży, że nie musisz wszystkim usługiwać, pomagać i ich wyręczać. W pracy będzie trochę więcej odpowiedzialnych zadań i trzeba będzie osobiście wszystkiego dopilnować. Po pracy pozwól sobie na lenistwo i trochę luzu.    

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Wszystkie trudne okoliczności wreszcie obrócą się na twoją korzyść. Odetchniesz, przestaniesz się stresować i denerwować. Masz teraz poczucie, że wszystko może się odmienić na lepsze. Dobrze zrobisz, jeśli zaczniesz się uczyć, szukać inspiracji oraz zasięgać porad u mądrych ludzi. Jeśli dobrze wykorzystasz ten czas, to twoja wiedza w przyszłości zaprocentuje. W domu podejmiesz się ambitnych zadań i udowodnisz, że jesteś niezbędny.                                                                                                               

 Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Stracisz cierpliwość do złośliwców i nudziarzy, a za to zaczniesz komuś doradzać przez telefon. Znajdziesz sobie jakieś nowe zajęcie wieczorami, wciągnie cię najnowszy serial i zaczniesz bardziej się troszczyć o swój wygląd i zdrowie. Możliwe są wizyty u fryzjera lub kosmetyczki, a także całkowita zmiana wizerunku. Choć teraz prawie nigdzie nie wychodzisz, to i tak będziesz zadowolony, bo najbliższym bardzo się spodoba twoja odmiana.   

  Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

 Czas aby zadbać o swoje sercowe sprawy i dobre relacje w swoim związku. Dobrym wyborem będą romantyczne spacery i kolacje, niekoniecznie w towarzystwie dzieci. Odważ się porozmawiać o tym czego pragniesz, a znacznie poprawi się atmosfera w domu, chociaż twoją drugą połowę mogą zaskoczyć nieco nowatorskie pomysły. Poza tym przypomnij sobie o dawnych zainteresowaniach i pasjach, które moglibyście razem rozwijać.                                                                

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

 Jeśli od dawna myślisz o zmianie pracy lub czekasz na awans, to najlepiej sam zacznij działać. Okazja do pomnażania pieniędzy nadejdzie już niebawem, zapewne dzięki dawnym znajomym lub pewnej dobrze ustawionej osobie, która podpowie ci pomysł na biznes. Zauważysz, że mimo trudnych czasów, też możesz dobrze zarobić. Zacznie ci bardziej zależeć na wygodzie oraz wyglądzie, ale nie przesadzaj z zakupami przez internet.                                                                                                                                         

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Powodzenie będzie ci sprzyjało, a do tego spotkasz bardzo uprzejmych ludzi. Dlatego możesz teraz załatwić wiele ważnych spraw, nauczysz się także robić różne rzeczy przez internet. Możesz robić ambitne plany, większe zakupy, a także zajmować się wypoczynkiem. Pamiętaj także, że nie warto się z nikim kłócić. Domownikom się spodoba, jeśli zrobisz się na bóstwo. Dojdą do wniosku, że stres już ci puścił i można z tobą poszaleć wieczorami.                                   

                                        

 

 

Georgina

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x