-11.9 C
Starachowice
poniedziałek, 18/01/2021
Strona główna Aktualności Przebudowa odcinka ul. Łazy coraz bliżej

Przebudowa odcinka ul. Łazy coraz bliżej

15 firm jest zainteresowanych przebudową odcinka ul. Łazy za Kościołem Parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Starachowicach. 12 z nich zaoferowało kwoty poniżej puli środków zabezpieczonych na ten cel w gminnym budżecie.

– Dzięki temu już dziś mogę powiedzieć, że to postępowanie uda się rozstrzygnąć. Przed nami badanie złożonych ofert, ocena, podpisanie umowy. Kolejnym etapem będzie wykonanie prac przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, a następnie budowa drogi przez wyłonionego wykonawcę – informuje Prezydent Miasta Marek Materek.

W ramach inwestycji zaplanowano m.in.: wykonanie nawierzchni z kostki betonowej, wykonanie odwodnienia liniowego oraz dowieszenie opraw oświetlenia drogowego.

Planowany termin zakończenia prac to wrzesień 2021 r.

– Kolejne drogowe przetargi są już dostępne na stronie Biuletynu Informacji Publicznej niebawem pojawią się następne – informuje prezydent. – Na 2021 rok zaplanowaliśmy budowę, przebudowę lub remont 13 dróg na terenie miasta i już pracujemy nad przygotowaniem realizacji kolejnych przedsięwzięć inwestycyjnych do realizacji w roku 2022 i kolejnych latach.

/Informator Miejski/

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x