0.2 C
Starachowice
poniedziałek, 25/01/2021
Strona główna Aktualności Zgubiony portfel i przedświąteczna niespodzianka

Zgubiony portfel i przedświąteczna niespodzianka

Zaskoczenie, a następnie radość towarzyszyły 49-letniemu mieszkańcowi powiatu starachowickiego, gdy we wtorek skontaktowali się z nim policjanci z Komisariatu Policji w Bodzentynie. Mężczyzna w połowie października br. zgubił portfel z pieniędzmi, ale bez dokumentów. Uczciwość pracownicy jednego ze sklepów i skrupulatność funkcjonariuszy sprawiły, że wszystko wróciło do właściciela, jeszcze przed świętami.

16 października, do bodzentyńskiego komisariatu zgłosiła się pracownica jednego ze sklepów, znajdującego się na terenie miasta. Kobieta przyniosła stróżom prawa portfel, najprawdopodobniej zgubiony przez jednego z klientów. W jego wnętrzu znajdowała się spora gotówka – 1700 złotych.

Niestety, w środku nie było żadnych dokumentów, czy informacji o jakimkolwiek adresie właściciela. Jedynym punktem zaczepienia był kod doładowujący do telefonu. Dzięki temu, choć nie było to łatwe, policjanci z Bodzentyna ustalili, że został zakupiony na jednej ze stacji paliw w Starachowicach

Mundurowi dokładnie sprawdzili monitoring i w ten sposób natrafili na ślad mężczyzny, który także był we wspomnianym sklepie, gdzie najprawdopodobniej zgubił portfel.

– Mimo działań na terenie dwóch powiatów mundurowi nie odpuścili, każdego dnia prowadząc czynności, by ustalić dane właściciela portfela. I tak we wtorek (22 grudnia br.) dotarli do 49-latka, mieszkańca gminy Pawłów. Mężczyzna nie krył ogromnego zdumienia, gdy zobaczył swój portfel wraz z całą gotówką. Jak przyznał funkcjonariuszom z Komisariatu Policji w Bodzentynie, już stracił wszelką nadzieję, że pieniądze do niego wrócą – informują policjanci z biura prasowego KMP w Kielcach.

/źródło: KMP w Kielcach/

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x