0.7 C
Starachowice
piątek, 22/01/2021
Strona główna Aktualności Ostateczna rozgrywka Marcina

Ostateczna rozgrywka Marcina

No nie jest dobrze, stan Marcina Cieśli uległ pogorszeniu, a leczenie przestało działać.
Guz na wątrobie jest ogromny i z każdym dniem odbiera Marcinowi życie.Młody mężczyzna przegrywa walkę.
Możliwości z Narodowego Funduszu Zdrowia zostały wyczerpane, teraz została już tylko Immunoterapia SKOJARZONA, na którą zbierane są pieniądze. W CIĄGU TYGODNIA Marcin musi wykupić pierwszą dawkę leczenia skojarzonego (konkretnie 4 dawki), następnie przyjmować dawki podtrzymujące – koszty są ogromne, ale jest to jego ostatnia szansa, by ZDĄŻYĆ PRZED PANEM BOGIEM….
Przeczytajcie kilka słów od samego Marcina Cieśli.
„Witam serdecznie, chciałbym zaktualizować moja obecna sytuację. Podczas Tomografii 16.11.2020 ujawniły się postępujące guzy wątroby co spowodowało zdjęcie z programu lekowego immunoterapią .Lekarz prowadzący oświadczył że jedynym wyjściem w tej sytuacji jest powrót do leczenia Braf i Mek, które już niestety na mój organizm nie działa.Pozostaje jeszcze jedna opcja leczenia skojarzoną immunoterapią (ipilimumab+nivolumab ) ale to leczenie muszę sobie wykupić sam .Skontaktowałem się z Panią Dyrektor lecznicy Olkomed i w przyszłym tygodniu będziemy organizować zakup leków. Dawkowanie ipilimumabu + nivolumabu to 3mg /kg +1 mg/ kg co 3 tygodnie przez 4 dawki a jeżeli zadziała trzeba podawać dawkę 1 lekiem podtrzymującym nivulomabem 240mg co 2 tygodnie do progresji lub wyleczenia .A teraz najważniejsze koszty : waże 90 kg więc potrzebuje 270mg ipilimumabu i 90 mg nivolumabu- 4 dawki to ponad 200 tyś zł .Ale jakby tego było mało dawka podtrzymujące lekiem nivolumab to koszt 20 tyś miesięcznie co daje 240 tyś rocznie
Dlatego bardzo proszę o dalsze wsparcie mojej zbiórki bo bez Was nie mam szans na zebranie takich pieniędzy. Kończąc chciałby także podziękować wszystkim którzy dołożyli cegiełkę do tego abym miał szansę na Ostatnie starcie z tą okrutną bestią !!”.
 
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x