0.2 C
Starachowice
poniedziałek, 25/01/2021

Horoskop dla Ciebie !

Baran
(21.03 – 19.04)
Masz powody do radości, bo coraz bardziej będziesz się podobać ludziom. Nie tylko zewnętrznie, ale także ze względu na twój charakter. Weź na poważnie pochwały i komplementy swoich bliskich. Nie ignoruj tego, co do ciebie mówią, bo chcą ci przekazać, że bardzo cię kochają i że jesteś im potrzebny, szczególnie w tym trudnym czasie. Jeśli coś zacznie zagrażać twojej rodzinie, to nie czekaj, tylko działaj.
Byk
(20.04 – 20.05)
Trzeba będzie pomóc komuś z krewnych, którzy nie mogą sobie sami poradzić, inaczej sprawy mogą się bardzo przykro ułożyć. Pojawią się nieplanowane wydatki, ale sobie z nimi poradzisz. Posiedzisz parę wieczorów przy dodatkowej pracy i uzbierasz akurat tyle, ile ci trzeba. W domu lub pracy ktoś zechce cię wykorzystać. Nie daj tym, którzy są niesumienni i zostawiają wszystko na ostatnią chwilę. Trzeba ich wreszcie zdyscyplinować.
Bliźnięta
(21.05 – 20.06)
Jeśli twój szef ci zalega z wypłatą, to śmiało upomnij się o należność. Najlepiej jednak zrobisz, gdy poszukasz innego zajęcia. Nie martw się, szybko sobie poradzisz. Odzyskasz długi od tych, którzy pożyczyli od ciebie niewiele, lecz już dawno powinni ci oddać. W domu zapowiada się trochę zamieszania. Jeśli masz dzieci, to trzeba im będzie pomóc przy lekcjach lub doradzić. Ktoś znajomy poprosi cię, żebyś go wspomógł przy zakupach lub zwierzętach.
Rak
(21.06 – 22.07)
Jesteś teraz trochę zmęczony i długo będziesz się zastanawiał, gdy w pracy pojawią się jakieś dodatkowe zajęcia albo ktoś z rodziny zaproponuje remont. Powiesz jednak sobie: raz kozie śmierć – i się zdecydujesz. Ci którzy lubią muzykę, wreszcie znajdą czas, aby jej posłuchać. A jeśli jesteś fanem sportów zimowych, to pojawi się okazja, by przynajmniej na nie popatrzeć. Prawdziwi narciarze może nawet kupią sobie nowy sprzęt na przyszłość.
Lew
(23.07 – 22.08)
Interesy ułożą się wyśmienicie. Także w uczuciach będziesz miał powodzenie. Samotni gdzieś zostaną zaproszeni i mają szanse poznać swoją drugą połowę. Przed zaobrączkowanymi wieczór przy świecach i winie oraz dobra kolacja, którą ktoś im przygotuje. Zaczniesz korzystać z życia i rozwijać swoje zainteresowania. W weekend pojedziesz na wycieczkę albo obejrzysz film, który zapamiętasz na długo.
Panna
(23.08 – 22.09)
Stałe związki czeka ożywienie. Ogień między wami zapłonie na nowo. Zaplanujecie wspólne wyjście i zaprzyjaźnicie się z wesołymi, ciekawymi ludźmi. Dobra aura czeka także singli. Możecie teraz kogoś poznać, ale tylko przez internet albo na spotkaniu rodzinnym. Sprawy rodzinne będą się układały po twojej myśli. Wśród najbliższych zapanuje zgoda i zrozumienie. Poczujecie wreszcie, że lubicie ze sobą przebywać i że problemy was łączą, a nie dzielą.
Waga
(23.09 – 22.10)
Wreszcie będziesz miała trochę więcej czasu dla siebie. W pracy przestaną dokładać ci obowiązki, a w domu ktoś leniwy wreszcie zacznie sprzątać lub nauczy się lepiej gotować. Sam nauczy się przygotowywać kilka potraw, które będziesz miała okazję niebawem popróbować. Nie przegapisz noworocznych wyprzedaży i kupisz sobie wymarzone perfumy lub inny przedmiot, który – jak ci się wydaje – jest ci bardzo potrzebny. Tyle tylko, że przez internet.
Skorpion
(23.10 – 21.11)
Częściej zaczniesz rozmawiać ze znajomymi i przyjaciółmi. Będzie dużo śmiechu i rozmów na tematy, które lubisz, lecz przez telefon. Dowiesz się czegoś ciekawego, posłuchasz plotek, a także komuś doradzisz, jak ma postępować. W zamian znajdziesz dobrego specjalistę od finansów, który pomoże ci odłożyć trochę gotówki na przyszłość lub zainwestować. W pracy przeforsujesz swoje pomysły i zwyciężysz w sporze z kimś bardzo zazdrosnym.
Strzelec
(22.11 – 21 grudnia)
Trochę podniesie ci się ciśnienie, więc odpuść sobie dodatkową kawę czy lampkę koniaku. Możesz być także podatny na przeziębienia, więc jeżeli gorzej się poczujesz, to od razu wypij gorącą herbatę i dobrze się wygrzej albo zamów teleporadę. W pracy nakłonią cię do rywalizacji. Będziesz dawał z siebie wszystko i nie pożałujesz. Skończą się twoje problemy finansowe, a nawet będziesz mógł zrobić większe zakupy meblowe i nie liczyć się z wydatkami.
Koziorożec
(22.12 – 19.01)
Wreszcie wszystko zacznie się układać po twojej myśli. Odzyskasz dobry humor i od razu poczujesz, że ci się wiedzie. Ale chociaż nie zawisną nad tobą czarne chmury, to będziesz zazdrosny o czas, który twoi bliscy będą spędzali przed komputerem. Lepiej jednak nie rób awantur i zajmij się sobą. Wykorzystaj ten czas tak jak lubisz. Jak tylko znajdziesz jakąś ciekawą fascynację, to od razu domownicy zaczną się tym interesować.
Wodnik
(20.01 – 18.02)
Zrelaksujesz się przy lekkich rozmowach, przekomarzaniach lub nieszkodliwych plotkach. Trochę cię zdenerwuje, że starsi krewni zaczną komentować i oceniać twoje ostatnie decyzje. Machnij na to ręką. Uważaj na wszelkie uzależnienia, bo mogą się one fatalnie odbić na twoim zdrowiu. Twoim słabym punktem jest wątroba, więc niepohamowane jedzenie lub nadużywanie alkoholu nie jest wskazane nawet w karnawale.
Ryby (19.02 – 20.03)
Teraz zabierzesz się za załatwianie spraw urzędowych lub bankowych. Podpiszesz ważne dokumenty lub nową umowę. Uda ci się dostać do urzędu, a urzędnicy będą dla ciebie wyjątkowo mili i uczynni, doradzą, podpowiedzą co robić, a nawet pomogą. Poważnie podchodź do wszystkich obietnic, jakie złożyłeś lub zamierzasz to zrobić. W pracy może być męcząco, lecz pojawią się szanse na awans. Jeśli nie, to rozglądaj się za nowym zajęciem.
   Georgina
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x