0.2 C
Starachowice
poniedziałek, 25/01/2021
Strona główna Aktualności Starachowice wygrywają regionalny etap Świeć się z Energą!!!

Starachowice wygrywają regionalny etap Świeć się z Energą!!!

Internauci wybrali 16 najpiękniej udekorowanych świątecznie polskich miast, które powalczą o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” i charytatywne nagrody w ramach „Świeć się z Energą”. Finałowa runda głosowania w 12. edycji plebiscytu potrwa od 14 do 25 stycznia. Województwo świętokrzyskie reprezentują  Starachowice, które w pierwszej turze pokonały m.in. Ćmielów i Jędrzejów. 

„Świeć się z Energą” to doroczny plebiscyt, w którym wybierane są najładniej oświetlone świątecznie miasta czy mniejsze miejscowości. Uczestnicy rywalizują nie tylko o tytuł, ale także o sprzęt AGD, który trafia do potrzebujących m.in. do domów dziecka, ubogich rodzin i osób starszych.

W pierwszym etapie 12. edycji „Świeć Się z Energą” wzięło udział 188 miejscowości, a internauci oddali ponad 84 tys. głosów.

fot. UM Starachowice

Dzięki zwycięstwu w województwie każdy z 16 mistrzów regionów awansował do finału zabawy oraz zdobył wart 10 tys. zł zestaw urządzeń AGD ufundowany przez Energę z Grupy ORLEN. Sprzęt trafi do osób w potrzebie i instytucji pomocowych. Wśród nagród znajdują się m.in. lampy UV służące do dezynfekcji pomieszczeń i wspomagające walkę z koronawirusem.

Miasto, które zdobędzie najwięcej głosów w rundzie finałowej zdobędzie tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” oraz dodatkowy sprzęt AGD, dzięki czemu otrzyma charytatywną pomoc o łącznej wartości 50 tys. zł. Głosować można codziennie od 14 do 25 stycznia poprzez stronę internetową SwiecSie.pl.

Na Starachowice można głosować klikając w bezpośredni link:  https://swiecsie.se.pl/plebiscyt-miast/swietokrzyskie/starachowice/

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x