-0.5 C
Starachowice
poniedziałek, 8/03/2021
Strona główna Aktualności Nawrzucajcie prezydentowi, licytujcie i wspomóżcie najmłodszych

Nawrzucajcie prezydentowi, licytujcie i wspomóżcie najmłodszych

To jest właśnie ten moment, w którym można, a nawet trzeba, nawrzucać prezydentowi Markowi Materkowi. Mało tego, sam do tego zachęca. O co chodzi? Jak nie wiadomo, o co chodzi to chodzi o kasę, tym razem dla oddziałów dziecięcej laryngologii i otolaryngologii i diagnostyki głowy, w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

– Możecie mi nawrzucać do eSkarbonki, na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2021 W każdej chwili można zasilić akcję bez wychodzenia z domu – nawołuje na swoim profilu w mediach społecznościowych prezydent Starachowic, Marek Materek.

Zachęca również do licytacji przedmiotów związanych z naszym miastem, i tak na przykład maseczki – cegiełki z logo stara. żeby zdobyć taką maseczkę wystarczy do prezydenckiej puszki wrzucić 100 zł i napisać wiadomość prywatną na prezydenckim profilu. Wśród przedmiotów do licytacji są również kolaże podarowane przez Radka Kowalika, te same, które można oglądać na starachowickich przystankach. Prezydent Materek do licytacji dorzucił jeszcze książkę „Otwórz oczy” autorstwa, pochodzącego ze Starachowic, Rafała Gębury, który prowadzi talk show 7 metrów pod ziemią. Zwycięzca aukcji otrzyma ją z osobistą dedykacją.

Prezydent od lat kwestuje w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, spotkać go było można na ulicach czy w szatni obecnego Parku Kultury – tym razem wychodzi do mieszkańców online i za pomocą eSkarbonki prosi o datki dla dzieci.

Jeśli jednak to nie prezydentowi chcecie nawrzucać, to może naszych Czytelników zainteresuje oferta starachowickiego Muzeum Przyrody i Techniki.

– Świętujesz urodziny? Chciałbyś zaprosić kogoś bliskiego na wyjątkową randkę ? A może po prostu masz ochotę spędzić czas w gronie znajomych w wyjątkowy sposób? Świetnym pomysłem będzie zorganizowanie prywatnego seansu w muzealnym Kinie Kotłownia w przyjemnej i kameralnej sali tylko dla Was. Termin realizacji seansu do uzgodnienia. Jako, że miejsce wyjątkowe i historyczne, zaczynamy licytację od 150 zł. Licytacja trwa do 29 stycznia do godziny. 14.00. – czytamy na fb placówki. Oferty można składać pod postem na profilu Ekomuzeum.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x