1 C
Starachowice
sobota, 6/03/2021
Strona główna Aktualności "Złoto" zostało w Starachowicach

„Złoto” zostało w Starachowicach

Osiem drużyn, w tym dwa zespoły Akademii Piłkarskiej SKS Star Starachowice wzięło udział w turnieju piłkarskim, jaki odbył się w minioną niedzielę, 31 stycznia br. w Miejskiej Hali Sportowej w Starachowicach. Adresowany był do młodych piłkarzy urodzonych w 2013 roku.

Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”. Nie brakowało widowiskowych akcji, po których często padały równie warte uwagi bramki. Wśród graczy nie mogło zabraknąć podopiecznych dwóch drużyn AP Star Starachowice, prowadzonych przez trenerów: Kacpra Raka i Mirosława Kalistę, które pokazały się z bardzo dobrej strony, a „jedynka” okazała się niepokonana i wygrała wszystkie siedem spotkań. Ponadto, tytuł najlepszego strzelca turnieju trafił do Jakuba Sikory, zdobywcy czternastu goli. Patronat nad turniejem objął  Poseł na Sejm RP Krzysztof Lipiec, który ufundował także nagrody. Puchary oraz pamiątkowe medale wszystkim zawodnikom wręczyła natomiast Agnieszka Kuś.

Podziękowania i brawa dla wszystkich uczestników oraz rodziców, którzy przygotowali poczęstunek dla młodych zawodników – mówili trenerzy, prezentując końcową klasyfikację rozgrywek.

1. AP SKS STAR Starachowice

2.Beniaminek Radom

3.KSZO Ostrowiec Świętokrzyski IV

4. SKS Oskar Przysucha

5. AP Champions Końskie

6. PAS Skarżysko – Kamienna

7. AP SKS STAR Starachowice II

8. Beniaminek Radom II

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x