1 C
Starachowice
sobota, 6/03/2021
Strona główna Aktualności Grają, jak z nut!

Grają, jak z nut!

Młodzi adepci futbolu z Akademii Piłkarskiej SKS Star Starachowice ( r. 2011) mają za sobą rozgrywki półfinałowe w ramach turnieju o Puchar Prezesa ŚZPN. Bilans weekendowych spotkań to cztery zwycięstwa i jeden remis!

Na „pierwszy ogień” poszedł mecz z drużyną Football Academy Jędrzejów, którą nasi pokonali 2:0. Wynikiem 3:2 z kolei zakończyła się potyczka z AP Champions Końskie, z zespołem PAS Skarżysko-Kamienna „Akademicy” wygrali 1:0, a z Pogonią Staszów – 3:1. Remisem (1:1) zakończył się natomiast mecz z Koroną Kielce, choć do zdobycia kompletu punktów zabrakło…dziesięciu sekund, bo to właśnie w ostatnich sekundach gry młodzi starachowiczanie stracili bramkę, która zaowocowała remisem.

– Chłopcy z meczu na mecz grali coraz lepiej, zdecydowanie najlepszym spotkaniem był mecz z PAS-em, gdzie z silnym przeciwnikiem dominowaliśmy przez większość spotkania. Przy lepszej skuteczności wyniki były by zdecydowanie wyższe, natomiast wielkie brawa za świetne akcje i zaangażowanie w każdym meczu. Do kompletu punktów zabrakło 10 sekund, gdyż bramkę na 1:1 z Koroną straciliśmy w ostatniej akcji meczu. Brawa dla całej drużyny, trzymamy kciuki za młodych piłkarzy w finałach – mówią działacze AP Star.

W rozgrywkach półfinałowych naszą Akademię reprezentowali:

Emil Czak, Daniel Dobosz, Jakub Kozera, Piotr Raczyński, Błażej Kozera, Jeremiasz Urbaniak, Alan Ziewiec, Sebastian Wieczorek, Oliwier Łebek, Filip Niedziela.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x