4.4 C
Starachowice
wtorek, 2/03/2021
Strona główna Aktualności Zapisz swoje dzieci na bezpłatne warsztaty

Zapisz swoje dzieci na bezpłatne warsztaty

Rozpoczęły się zapisy na otwarte, bezpłatne warsztaty naukowe dla uczniów szkół ponadpodstawowych w Polsce. Zainteresowani naukami ścisłymi i przyrodniczymi uczniowie mają do wyboru 6 weekendowych zajęć, a wśród nich te dotyczące projektowania nowych leków, produkcji współczesnych kosmetyków, czy przedstawiające podstawy mikrobiologii i elektrochemii.

Warsztaty SmartUP Academy tradycyjnie poprowadzą wykładowcy Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej oraz praktycy pracujący w sektorze farmaceutycznym w obszarze badań i rozwoju. Zajęcia po raz drugi odbędą się w formie zdalnej. Część uczestników będzie jednak miała także szansę wykonać w domu kilka eksperymentów oraz ćwiczeń praktycznych. Pozwolą na to przesłane im pakiety pomocy edukacyjnych. Tym razem cykl bezpłatnych weekendowych warsztatów dla uczniów w wieku 14-19 lat potrwa od 13 marca do 25 maja. W tym czasie odbędzie się 6 weekendowych spotkań online, z których każde poświęcone będzie innemu, interesującemu tematowi. Zapisy na poszczególne zajęcia prowadzimy poprzez formularz rejestracyjny w zakładce Warsztaty.

Warsztaty organizowane są wspólnie przez Fundację Adamed i Politechnikę Warszawską. Wziąć udział w zajęciach może młodzież z calej Polski. Dodatkowe informacje nt. zajęć oraz programu znajdują się pod linkiem: Warsztaty dla polskich uczniów.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x