11.7 C
Starachowice
sobota, 10/04/2021
Strona główna Aktualności Starachowicka skarbówka nagrodzona

Starachowicka skarbówka nagrodzona

Urząd Skarbowy w Starachowicach po raz kolejny otrzymał Certyfikat „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. To już XVIII edycja konkursu, którego organizatorem jest Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów.

Z uwagi czas pandemii, przedsiębiorcy po raz pierwszy oceniali urzędy za pomocą elektronicznych ankiet. To właśnie ankiety on-line pozwoliły wyłonić 64 urzędy w całej Polsce i 3 w województwie świętokrzyskim, które mogą posługiwać się tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” przez rok, do czasu rozstrzygnięcia kolejnej edycji konkursu.

– Dziękuję wszystkim przedsiębiorcom, którzy oddali swój głos, a tym samym po raz siódmy docenili standardy obsługi w naszym urzędzie – mówi naczelnik Urzędu Skarbowego w Starachowicach, Paweł Dulewicz. – Czas pandemii to trudny okres zarówno dla klientów, jak i dla nas – pracowników urzędu, tym bardziej zależy nam na profesjonalnej obsłudze, w atmosferze życzliwości i wsparcia przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Krajowa Administracja Skarbowa wprowadziła szereg usług, które pozwalają na wygodny, szybki i bezpieczny sposób załatwiania spraw bez wizyty w urzędzie. Do nich należą m.in. e-Urząd czy aplikacja Twój e-PIT. Jeżeli już musimy udać się do urzędu, warto skorzystać z aplikacji „Umów wizytę w urzędzie skarbowym”, za pomocą której możemy zaplanować swoją wizytę w dogodnym dla nas terminie, bez oczekiwania w kolejce – dodaje naczelnik.

Spotkanie finałowe konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”, odbyło się 18 lutego 2021r. w formule online. Certyfikaty dla wyróżnionych urzędów z województwa świętokrzyskiego zostały wręczone przez Dyrektora Sławomira Podkówkę w siedzibie Izby Administracji Skarbowej w Kielcach.

(Urząd Skarbowy w Starachowicach)
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x