11.7 C
Starachowice
sobota, 10/04/2021
Strona główna Aktualności Łatwiej dla turystów

Łatwiej dla turystów

W dobie pandemii, kiedy dalekie wyjazdy są mocno utrudnione może warto zmierzyć się z dziedzictwem naszych rodzinnych stron i poznać to, co do tej pory był traktowane niejako po macoszemu.

Miasto i Gmina Bodzentyn na swojej stronie na facebooku informuje o powstaniu nowego Przewodnika Turystycznego, na 50 kolorowych kartach zainteresowani znajdą dziesiątki zdjęć, map, ciekawostek, opisów najważniejszych atrakcji, ale także trasy piesze i rowerowe. Przewodnik dostępny w formie online, do ściągnięcia pod linkiem: https://e-bodzentyn.pl/…/Przewodnik_Turystyczny_Miasta…

Kolejne ułatwienie dla tych, którzy czas świąteczny, a potem może majowych weekend zechcą spędzić w Górach Świętokrzyskich, czeka w Świętej Katarzynie. To bankomat, nie zawsze i nie każdy z nas pamięta, by mieć gotówkę przy sobie, nie zawsze też w turystycznych atrakcjach mamy możliwość płatności kartą, a zatem miasteczko u stóp Łysicy poszło dalej, ukłoniło się turystom i uruchomiło Punkt Informacji Turystycznej. Na ścianie budynku natomiast dostępny będzie bankomat Banku Spółdzielczego.

fot. E-bodzentyn

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x