15.1 C
Starachowice
czwartek, 13/05/2021

Horoskop dla Ciebie !

Baran

(21.03 – 20.04)
Rodzina i znajomi zechcą ci wejść na głowę ze swoimi sprawami, a ty, jeśli zechcesz mieć więcej czasu dla siebie, będziesz musiał o niego walczyć. W dodatku nadejdą zaskakujące wieści o zaprzyjaźnionej z tobą parze, a ty się tym bardzo przejmiesz. Oczywiście będziesz im pomagać, doradzać i komentować, jak zwykle od serca. Pamiętaj jednak, aby nie wchodzić w ich sprawy za bardzo z butami i krytykować, bo jeszcze mogą się obrazić.
Byk
(21.04 – 21.05)
Nie dopuszczaj do siebie żadnych smutnych myśli. Jeśli zdarzy się gorszy moment, to idź pospacerować, pobiegać albo spotkaj się ze znajomymi na pogawędkę. Możliwe, że trzeba będzie poświęcić trochę czasu starszym osobom w rodzinie, lecz nie rób tego kosztem swoich najbliższych. Jeżeli dobrze to wszystko zorganizujesz, to zachowasz optymizm i zdołasz wszystkich zadowolić. Znajdź jednak trochę czasu na swoje duchowe potrzeby.
Bliźnięta
(21.05 – 21.06)
Przed osobami, które szukają uczucia, otworzą się nowe perspektywy. Czeka was powodzenie oraz dużo czułości. Popołudniami i wieczorami może być bardzo romantycznie. W pracy zachowaj zimną krew i nie denerwuj się, gdy trzeba będzie wziąć pewne sprawy w swoje ręce. Nie przejmuj się osobami, które wiecznie na coś narzekają
i każdego krytykują. Gdy za bardzo się wsłuchasz w to, co mówią albo im uwierzysz, to stracisz dobry humor.
Rak
(22.06 – 22.07)
Szkoda tracić czasu na kłótnie o drobne domowe sprawy i zajmować się starymi problemami. Jednak nie zamiataj niczego pod dywan. Lepiej porozmawiać o trudnych sprawach i znaleźć rozwiązanie problemów. Wiesz, że jesteś w tym dobry i potrafisz znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Jeśli czujesz, że potrzebujesz więcej czułości i brak ci poczucia bezpieczeństwa, to powiedz o tym komu trzeba. Od razu ci pokaże na co go stać.
Lew
(23.07 – 21.08)
Lepiej za bardzo nie rozpisywać się o sobie w internecie, bo ktoś to może wykorzystać
i cię skrytykować. A ty będziesz czuł, że nie możesz tego tak zostawić. Dobrze zrobisz, jeśli zajmiesz się pracą i ważnymi sprawami, przestaniesz wreszcie poszukiwać czegoś, co jest nierealne. Jeśli o tym zapomnisz i dasz sobie z tym spokój, to wkrótce i tak przyjdzie do ciebie to, co potrzebujesz. Tak to już bywa. W domu i w pracy wycisz emocje, nie staraj się wyrównywać rachunków.
Panna
(22.08 – 21.09)
Powoli odzyskujesz siłę psychiczną. Przestajesz myśleć o tym, co się wydarzyło nie po twojej myśli. Ktoś cię wyciągnie na spacer albo nawet na randkę. Jeśli marzysz o kinie, to wkrótce się do niego wybierzesz, a jeżeli nie, to i tak czeka cię wieczór przy dobrym filmie. W pracy będziesz pomagać, doradzać i sporo robić za innych, ale to nie będzie ci przeszkadzać. Wprost przeciwnie, poczujesz, że jesteś potrzebna.
Waga
(22.09 – 23.10)
Jeśli ci ciężko albo nie dajesz rady, to nie obawiaj się poprosić kogoś o pomoc. Przekonasz się, że wokół masz ludzi, którzy wspomogą cię
w każdej sytuacji, i to bezinteresownie. Jeśli to dobrze rozegrasz, to masz szansę zaskarbić sobie nową przyjaźń, która cię wzmocni i postawi na nogi. Podczas zakupów wybieraj tylko to, co jest ci potrzebne, nie kupuj niczego na zapas. Zaoszczędzona gotówka ci się przyda na wyjazdy.
Skorpion
(24.10 – 22.11)
Jeśli tylko poczujesz się gorzej, to nie czekaj, tylko dzwoń do lekarza. Dobrze dobrane lekarstwo od razu ci pomoże, a przy okazji przestaniesz się martwić, że może masz jakiegoś wirusa. Pamiętaj o jednym, żadne załamanie zdrowotne lub dłuższa choroba ci nie grozi. To tylko siedzi w twojej głowie. Warto więc zrobić
w niej porządki i zacząć myśleć o przyjemnych sprawach. Przede wszystkim przestań oglądać tyle telewizji.
Strzelec
(23.11 – 21.12)
Możesz być trochę zmęczony. Pojawi się poczucie lekkiego rozbicia i przesilenia. Zaczniesz myśleć o urlopie,
a przynajmniej kilku dniach wolnego. Warto robić plany wyjazdowe, tym bardziej, że pojawi się zaproszenie w bardzo ciekawe miejsce. Na dodatek nie będziesz musiał wydawać od razu fortuny. Kupuj bilety, pakuj walizkę, a humor od razu ci się poprawi. Tym bardziej, że w sprawach uczuciowych możesz liczyć na miłe niespodzianki.
Koziorożec
(22.12 – 20.01)
Poczujesz, że twoi najbliżsi są trochę znudzeni i szukają dziury w całym. Nie warto się tym przejmować, najlepiej zająć swoimi sprawami. Możesz jedynie zapewnić im trochę więcej rozrywki, może zorganizować wspólne oglądanie filmów albo jakąś wycieczkę. Tobie to także dobrze zrobi. Pomyśl jednak także o sobie, bo potrzeba ci teraz trochę wyciszenia i spokoju. Znajdziesz go jednak nie w domowych pieleszach, ale pomagając innym.
Wodnik
(21.01 – 18.02)
Możesz być trochę wrażliwy na punkcie pieniędzy. Zaczniesz uważać, że za mało zarabiasz i że ci ciągle na coś brakuje. Wyjściem z tej kłopotliwej sytuacji będzie albo ograniczenie wydatków, albo szukanie lepiej płatnej pracy. Planety podpowiadają, że bardziej korzystne dla ciebie będzie to drugie rozwiązanie. W domu zadbaj o siebie i nie chodź ciągle w rozciągniętym dresie albo w starej koszuli. Tym bardziej, że może wpaść do ciebie ktoś, kto się tobą zainteresuje.
Ryby
(19.02 – 20.03)
Poprawi się twoja forma psychiczna. Odnowisz ważne znajomości, a w twoim życiu osobistym pojawi się więcej czułości. Partner lub partnerka będzie
o ciebie zabiegał. Możesz liczyć nawet na drobne prezenty albo kwiaty. Warto o siebie dbać, kupować nowe ubrania, chodzić do fryzjera i robić makijaż. Single podczas zakupów mogą wpaść na kogoś interesującego, a nawet jeśli to się nie zdarzy, to i tak będzie więcej okazji do wychodzenia.
Georgina
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x